Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 10 hónaposan még...

Normális ha 10 hónaposan még csak úgy tudd lépegetni ha fogom a kezét?

Figyelt kérdés

Felállni feláll és van hogy a kanapénál lépeget.. felülni gyönyörűen tudd és mászni ezererrel..

Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 1. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne normális? Fiam is így lépeget, és 11 hónapos.
2012. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) jó ezt hallani :) olvastam itt valahol hogy 10 hónaposan már mentek a babák... :S aztán megijedtem... 24 éves kezdő anyuka vagyok.-.
2012. máj. 1. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam is így lépegetne, ha fognánk a kezét, de mi nem szoktuk. Majd elindul ha itt az ideje. Most múlt egy éves.
2012. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám még fel sem állt csak a feltérdelésnél járunk,szóval ne aggódj
2012. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ha erre a kérdésre gondolsz, akkor láthatod, hogy némelyik baba ment 10 hónaposan, de a többség nem. 18 hónapos korig teljesen normális, ha nem indul el, a nagy átlag 12-15 hó között szokta kezdeni.

2012. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) megnyugodtam :)
2012. máj. 2. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10 hónapos, és ő is csak úgy lépeget ha fogom a kezét, de nem csinálom sűrűn. Nem is szereti. Majd lépeget ha eljön az ideje :)
2012. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyire kezdő anyuka azért ne legyél. 10 hónaposan még jó, hogy nem jár.

Nálunk itt a környéken van egy kisfiú, a fiammal egyidős, ő járt 10 hónaposan, jó kis o-lába is lett szegénykémnek, de ettől még nem gondoltam, hogy az é fiamnak is mennie kellene.

Mielőtt tök hiába stresszeled magad marhaságokon, olvass utána, tudod a gugli a barátod, keress rá a mozgásfejlődésre.

Ja és ne járasd kézen fogva, nem való nekik, és van olyan baba, aki annyira megszokja, hogy emiatt indul meg később.

2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!