Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az instant teák teljes biztons...

Az instant teák teljes biztonsággal adhatók a babáknak?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom, és nem nagyon merem neki adni ezeket a "műnek látszó" gyorsteákat. Van esetleg valami más alternatíva a kamillán, köményen, feketeteán kívül?
2009. jún. 23. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

csipkebogyó.

de teljes biztonsággal szinte semmi sem adható.

2009. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan add a "műteát". Biztonságos.

Egyébként miért adnál fekete teát? Az a lehető legrosszabb lehetőség.

De vannak még babaitalok is. Nagyon finomak.

2009. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a hipp instant teákat az enyém 2 hónapos kora óta issza, és nagyon szereti, főleg az almásat. eleinte még kicsit kevesebbet raktam a forralt vízhez, aztán egyre többet. a málnásat is csípi. mást még nem adtam neki. a mecsek baby és társai nem tetszenek neki. :)
2009. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
adjál neki bébiitalokat hígítva! szerintem az a legjobb. én sem merek műteát adni neki.
2009. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen arányban hígitod ezeket a gyümölcsitalokat? És egyszerre mennyit adhatok belőle?
2009. jún. 23. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szabad pici korban hozzászoktatni az agyoncukrozott műteákhoz, akinek van 5 perce főzzön csak kamilla vagy Mecsek babateát, mert ha szomjas a kicsi szívesen megissza. Amúgy a legjobb szomjoltó a víz.Üdv.
2009. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vizre szavaznék, bár az enyém nem issza meg, és nem azért, mert hozzászoktattam, hanem mert egyik napról a másikra nem volt hajlandó meginni, kiköpte és orditott bármennyire is szomjas volt egyszerűen két kortynál nem ivott többet. Igy az enyém is "műteákat" issza, nagyon fincsik, meg mellette a babagyümiléket. Én úgy higitom őket, hogy egyharmad gyümilé, kétharmad viz.
2009. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Az én lányom is "műteát" iszik 4 hónapos kora óta, mert sem a Mecsek tea, sem a víz nem kellett neki. Kamilla pedig nem adható minden nap! (gyógyszernek minősül)

Csak kevés granulátumot teszek a vízbe, így örömmel megissza.

8 hónapos.

2009. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy minősül gyógyszernek, ha jól fel van hígítva. Az a lényeg, hogy a természetes dolgokat próbáljuk először, mert ha azt megismeri a baba, akkor eszébe sem jut csak a granulátumos teát meginni.
2009. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Igenis gyógytea, és a dokinéni kiakadt teljesen mikor megtudta, hogy a lányom ezt issza. Ugyanis a kamilla lemossa bélbolyhokat, és komoly károsodást okozhat az emésztőrendszerben ha huzamosabb ideig ezt fogyasztja az ember. Nem véletlenül ajánlják alkalmanként és indokolt esetben.
2009. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!