Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért ilyen nyugtalan egész...

Mért ilyen nyugtalan egész nap 5hetes babám? Járt valaki így? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Szinte egész nap nem alszik.Szopi után leteszem és már kezdődik is a nyöszörgés aztán az üvöltés ha nem vesszük fel, de ha felvesszük is csak néhány percig nyugott.Hasfájásra gondoltunk,mert nyögdécsel, erőlködik sírás előtt.Már mindent kipróbáltunk rá, most a papverint adom neki.Rengeteget pukizik tőle, de nem nyugszik meg.Csak ha a cumit a szájába adom, de akkor is néhány percre csak.Estére viszont úgy elfárad, hogy alszik kb. este 9től reggel 5-ig!Lehet, hogy valami más miatt nem alszik nappal?Úgy értem nem is a hasa fáj. Anyatejet eszik.Lehet, hogy nem elég tápláló neki és éhes?olyan 100 ml szokott enni egy szopi alatt.

Tanácstalan vagyok!:(



2012. máj. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kevés neki a tejcid. Az én kisfiam 160 evett meg mikor ennyi idős volt, neki annyi volt az igénye.
2012. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hetes baba vagy cicin alszik el vagy utána el kell ringatni általában.

ennyi idősen még nem tudnak egyedül elaludni a babák, ezért nem a kiságyba kéne betenni hanem gyorsan elringatni, mert 5 hetesen igen éretlen még az egész napos fenntléthez az idegrendszere és így nem fog okosodni, szóval most lépj te, aztán majd ha nagyobb lesz, 3-4 hónapos akkor próbálkozz azzal, hogy egyedül aludjon el ha ragaszkodsz hozzá.


mióta nem alszik el cicin? lehet nem elég a tejed

2012. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Vitatkoznék az utolsóval, mert az én fiam, szopi és büfi után ment a kiságyba és aludt, mint a bunda. A ringatás nem törvényszerű, de ha így szoktatják, akkor igen így alszik el. Egyébként saját magával tol ki anyuka, ha már az elejétől így szoktatja.... De mindenkinek a saját dolga... Kérdezőnek: Lehet hogy kevés neki a 100 ml. Bár a fiam is kb ennyit evett ennyi idősen. vagy nem olyan tápláló neki a tejed, lehet nem olyan erős. De az is lehet, hogy ez a meleg viseli meg. Azért ők nagyon érzékenyek erre is. Hirtelen jött nekik is.
2012. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez problémás időszak volt. Próbáltuk az espumisant, a gripe watert, az infacolt, de nem segített. A Colief csepp segített neki (tejcukrot segít lebonteni az arra érzékeny babáknak), viszont ez elég drága. :-S Három hónapos kora után elmúlt neki ez az erőlködéses-nyöszörgéses-hastekeréses dolog. Aludni, viszont ő is cicin aludt el, még most is többnyire így sikerül neki. Most 5 és fél hónapos, és most a foga miatt sír.... :-) Most homeopátiázunk. ;-)

Kitartás, kb 2 hónap és jobb lesz.

2012. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babó84 válasza:

Én is tapasztaltam ezt a nyöszörgést, és sírást, sajnos mi tápszeresek vagyunk, mert nincs tejem. Evés és büfi után ringatom, majd a kiságyban hasra teszem, mert csak úgy tud aludni, és nyöszörög, szinte elkúszik-mászik és van olyan hogy 1 óra múlva vagy még később alszik el(1 hónapos baba). Mivel első gyermekem, én sem tudtam mi a baja, és én is hasfájásra gondoltam, de úgy veszem észre, hogy nem az. Akkor másképp sírna, látszana rajta, hogy fáj neki.

Lehet, hogy hülyeség, de én úgy gondolom, hogy az én babám ilyenkor jelzi, hogy még éhes. Már a harmadik alkalommal történt az, hogy nem a hasát simogattam, és próbáltam nyugtatni, hanem enni adtam még neki, és elmúlt a nyugtalanság, majd a büfiztetés után a vállamon elaludt. Valószínű, hogy ettől túl sem ette magát, mivel nem jött egy csepp sem vissza, és órákon át alukált utána! :)


Remélem tudok ezzel másnak segíteni, egy próbát mindenkinek megér!

2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!