Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vörös a babám szinte...

Miért vörös a babám szinte állandóan?

Figyelt kérdés
Most 5napos, de szinte a második naptól kezdve vörös a bőre(mit az alkoholistának). A kórházban a melegre fogták, de itthon is ilyen. Hozzáértő segítségét kérném, mert így eléggé aggódom miatta.Az első gyermekünk nem volt sosem ilyen.
2012. máj. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a masodik gyerkocom ilyen volt. O decemberben szuletett, a melegre nem foghattak. :-) neki olyan 2-4 hetes kora kozt mult el valamikor. En is kerdeztem a korhazban, hogy, iert ikyen kis piros es mindtak, hogy ez ujszulottkent normalis. O mondjuk nagyon feher boru es voroses haju, szoval erzekeny a bore. :-) esetleg csorogj ra a dokitokra, hogy megnyugodj, de szerintem minden oke vele.

Kellemes babazast. :-)

2012. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs az elirasokert, csak tabrol nehez irni.
2012. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ! Most jött a védőnő és ő is azt mondta, hogy ez normális. Csak az a furcsa, hogy az első kislányomnak az első pár nap után"normális színe volt", a pici meg állandóan vörös. Remélem hamar elmúlik és nem valami problémát mutat.

2012. máj. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!