Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok különbség van a bababolti...

Sok különbség van a bababolti és a babylove pelus között?

Figyelt kérdés
5ös pelust hord a kislányom.Elég drága lett a Dmes.Érdemes venni bababoltit?

2012. máj. 2. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

a bababolti mit takar?

noném?

vagy épp ellenkezőleg bababoltban kapható bármilyen pl. libero v. pampers.


sztem ettől függetlenül elég gány lett a babylove minősége és ha tudsz kuponnal vásárolni akkor érdemes márkásat venni .

2012. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhhhhh....hát márkát nemtudok mondani.Csak hallottam hogy a bababoltban 4000ft ért van a 100dbos pelus.Nekünk szuper a Dmes sajnos én a nagy márkákban csalódtam.Kipisilt belőlük a lányom.Köszi a válaszod!
2012. máj. 2. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a babylove pelust. Én Úszópelust vettem olcsót és nagyon csalódtam benne, mert 10-ből kb 3 hibás volt, többet sose veszek. Szerintem csak pár darabot vegyél kipróbálni.
2012. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát egyikről sincs jó véleményem.

ami hasonló árkategória az a müller, a spar, a rossmann sajátmárkásai . valahogy 1000x jobbak mint a babylove.


dm-ből ami jó volt az az alana. tökmás.


szóval csak azt tudom mondani hogy próbáljátok ki. a rossmannos babydream-ből lehet venni kétdb-os csomagot . kipróbálni tökéletes egyébként útravaló pót pelus csak be van csomagolva. ha beválik ott a két dbból már látod hogy vált be

2012. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A baby love-ot csak hírből ismerem, és nem mondtak semmi kritikusat, egy sima - alap pelenka.

Ha olcsót, de mégis megbízhatót keresel, én most a Babamagazinban láttam egy új pelust - (Bebish és PINE)

azokat akarom kipróbálni...

Árban jónak tűnik és lehet kérni ingyenes házhoz szállítást is.

2012. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!