Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a MAM cumisüveg...

Mi a különbség a MAM cumisüvegek között?

Figyelt kérdés

Anti kólika cumisüveget keresek babámnak, a MAM üvegeket javasolták. Használtan szeretném megvenni, mert cumit úgyis veszek hozzá, újonnan viszont drágák. A boltban olyat láttam, amin kis karikák vannak, mint ezen:

[link]

De ez más mintájú, tök ugyanolyan

[link]

Vagy vegek kisebbet, 160 miliset?


2012. ápr. 6. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, de én ilyet nem vettem és nem is vennék használtan. Annyira azért nem drága, mert nem kell 5-6 csak egy nagyobb és egy kisebb. A nagyobb 1700 a kisebb 1000 körül van pl. a dm-ben vagy a rossmannban, de ez az én véleményem. Nos, ez arra jó, hogy elvileg így nem nyelhet levegőt a baba. Ez nem igaz, de ez lenne a funkciója. Ha teás üvegnek kell, akkor elég 160-as/240-es ha tejesnek akkor 330-as a legjobb. Emellett ez önsterilizáló is, azaz az alját letekered, kicsi vizet teszel bele, visszatekered, a cumit befordítod a karikába, rá a tetejét és be a mikróba. Alul a felesleges levegő távozik, belül pedig a forró gőz sterilizál.
2012. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi különbség köztük, csak más rajta a minta.

Mennyi idős a gyerkőc?

Én kettőt vennék: egy 160 ml-est, és egy nagyobbat. Az egyik víznek, teának. A másik tejnek. (vagy fordítva)

2012. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha pici a baba, akkor én is újat vennék. Az mégiscsak új...
2012. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az első.. kalap sz@rt se ér.

Jó cumis üvegek, kiváló márka! Mi is használjuk kb. 3 hónapos kora óta, mert előtte a hasfájása kegyetlen volt.

Gripe Water mellett mi Tommee Tippee Anti-colic cumisüveget használtunk.

Én sosem vettem neki semmit használtan, csak ruhát!

A Tommee Tippee- 2 darab volt, amiben volt hőfok mérő. Nem emiatt vettem meg, hanem azért, mert anyamell formájú!!! Mivel a lányom 6 hetesen abbahagyta a szopást, így kénytelen voltam neki cumisüveget vásárolni.

[link]


Igaz, nem a legolcsóbb kategória, de nekem minden pénzt megért ez a termék!

A lányom nem volt hasfájós, félig meddig szopott még (csak éjszaka!), pedig előtte az istenért sem akart már.

Végül 3 hónaposan tértünk át a MAM termékekre.


Én mindent külön sterilizálóban fertőtlenítek szétszedve.


Ha ki tudsz gazdálkodni egy kis pénzt, akkor újat vegyél, boltból! NE használtat!

2012. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem tápszeres lesz a babám, mert egészségügyi okokból nem szoptathatok, és mindenből alapból 3 kell. Itt vaterán (vagy teszveszen, nem tudom) találtam már kettőt, mindenképpen helybélitől keresek csak, és elmegyek érte. Eddig minden cucc használt, így eddig a babakádon, ágyon, (a matrac új mondjuk), a fürdőlepedőkön, textilkendőkön, ruhákon, sterilizálón spóroltam már legalább egy 20-ast.
2012. ápr. 6. 14:12
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint minden etetős dologból, etetőcumiból és üvegekből is, mert azért eleinte biztos bénázok majd, és inkább legyen több üvegem...
2012. ápr. 6. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel cumit újat veszel, szinte semmit sem spórolsz a használt üveggel. Én 1300 vettem a corába az üveget, és van benne cumi is. Most cseréltem le a cumikat, mert már régi volt. Magában a cumit 750-ért vettem. Tehát ha 500 FT-ért megveszed az üveget és veszel hozzá új cumit ugyan ott vagy árban. Akkor már inkább új. Amúgy én nagyon szeretem a MAM-os dolgokat. Szinte mindenünk az.
2012. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak!!! Árban ugyanott vagy!
2012. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!