Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog mindkét oldalra...

Mikor fog mindkét oldalra fordulni a babám?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a babám,és már hasra fordul kb. egy hete.De csak egyik oldalra sikerül neki,és még hasról hátra nem tud!!Aggódjak?
2009. jún. 23. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Majd ha lesz kedve,többet is fog forogni,mint szeretnéd.Minden gyerek másként mozog,más korban ül,vagy áll fel,stb.Az a fontos,hogy egészséges legyen.
2009. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 6hónapos lesz csütörtökön és még csak az oldalára fordul. Hasról hátra és fordítva még nem. Nem hiszem, hogy aggódnunk kellene, mert minden baba más. Semmiről nincsenek még lemaradva. Persze vannak szuper babák, akik (a szemem láttára) 6hetesen átfordulnak, de nem minden baba ilyen. Ha meg már egyszer sikerült neki, akkor többször is fog. Nyugi!

2009. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne aggódj, a kisfiam is ennyi idősen fordult hátról hasra, aztán egy héttel később a másik oldalra. azóta már tipeg bútorok mellett (10.5 hónapos).
2009. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én fiam 7 hósan kezdett el forogni. először csak hasról, úgy egy hó után hátról is. mondjuk én is nagyon paráztam:-)
2009. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem kell aggódnod!!!Ami késik nem múlik! Nincsenek törvények... :-)

Az én fiam 2,5 hónapos,és pár napja forog amikor csak leteszem.De lehet,hogy a többi mozgásban nem lesz ilyen gyors.

Ha rájön a babád,hogy hogyan is kell csinálni a "műveletet",és tetszik neki,akkor majd fogja többet is csinálni.

Boldog babázást!

2009. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!Aranyosak vagytok,hogy megnyugtattatok!!:))A forgást nagyon gyakorolja,és bízom benne,hogy majd hamarosan vissza is sikeredik neki!!:))
2009. jún. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!