Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok tápszer fajtákat...

Alaszka kérdése:

Írnátok tápszer fajtákat nekem? 10 és fél hónapos babámnak kéne, mert kevés már az anyatej. Mivel anyatejes, nem tudom milyen márkát érdemes venni, ami finom is neki, nem túl drága, és jó minőségű. Mennyit kell majd belőle meginnia?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

a fiamnak a hipp guten morgen flaschen -t vettem . aszem van abend -esti- változatban is . a dobozon mindent megtalálsz. 1999,- volt 2x250 mg-os csomag. néha megissza de ő még anyatejes azért :D


banános íze van.

2012. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 11 hónapos a fiam, már csak este szopizik, és akkor is keveset. Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy napi 5 szilárd étkezés legyen meg, adjak neki 2* főzit, és sok joghurtos, túrós ételt. Kövezzetek meg, de én már nem adok neki tápszert. Amúgy is csak 1 éves korig "kell" azt inni, utána kaphatja a tejet. Erre az 1-1,5 hónapra már nem vezetném be a tápszert, nem szoktatom rá, mert szerintem felesleges. (Ja és az én babám elég keveset hízik, de még így is inkább ezt ajánlotta a doki.)
2012. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 krisztina27 ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 9hósan lett tápszeres csak a Dm babylove tápszert fogadta el, először 1dl ivott utána már kettőt, de volt hogy hármat is de általában kettő dl.
2012. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krisztina27 ***** válasza:
500gr/ 1300ft
2012. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kislányom 6 hónapos. Eddig Milumil Ha Start Optimát ivott. Most készülök váltani nem hipoallergénre, mert nem látom indokoltnak, nincs táplálékallergiás a családban. Beba Pro 2 a legszimpatikusabb nekem, mert azt hiszem, ez az egyetlen itthon kapható tápszer, amiben nem csak pre-, probiotikum, hanem bifidusz is van.


Kedves 1. válaszoló! Leírnád, hogy hol szerzed be az említett hipp guten morgen flaschen tápszert?

2012. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beba,Milupa,Milumil,de a legolcsóbb a DM Babylove,ez 1399FT/600g.

A lányom reggel és este kap tápszert:230ml reggel és 270ml este.Ő 9hónapos.

2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én sem adnék ebben a korban már tápszert a babának. Változatos szilárd ételekkel és tejtermékekkel szépen ki lehet alakítani az étrendjét. Tök fölösleges a tápszer, ne vezesd be neki!
2012. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a BEBA Pro-val folytattuk 8,5 hónapos kora után, addig anyatejes volt. Ez nem kellett neki. Párat kipróbáltunk, mire megtaláltam a BABYLOVE tápszert, szerintem ez a legolcsóbb, és jó is. Ha van akciós, akkor veszek másikat is, pl a banános milumilt is nagyon szereti. Vagy ezeket a junior tejitalokat. Mi este tápizunk, kb 2 decit, reggel pedig tejjel kakaózunk kb 3 decit. Most 16 hónapos a fiam.
2012. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!