Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik napszakban érdemes...

Melyik napszakban érdemes tápszert adni ha nem elég az anyatej?

Figyelt kérdés
6-7-szer eszik a 2,5 hónapos babám és úgy néz ki ennyi tejem nem lesz. Fejnem kell mert szopizni nem tud.
2009. febr. 19. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindíg este adtam neki. Mi is így voltunk, mint ti. Jobban aludt. Gondolom jobban eltelítette a hasát és nem fájt neki egyáltalán.
2009. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is az esti evésnél kezdtem pótolni. Utána lassan bekúszott a többibe is. Már ott tartunk, hogy csak az első szopinál elég a tejci(:

Valóban jobban, és hosszabban alszik a tápitól!

2009. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsánat a kedves kérdezőtől!!!!

Segítenétek nekem is?

8 hónapos a kislányom(anyatejes).Nem tudom leszoktatni az éjjeli cicizésről és szerintem tuti nem elég a tejcim már éjjelre.Főleg ha jön a foga akkor meg csak cicin lógna és semmi kanállal evés nem tetszik neki.

Ezért kéne a segítségetek.

Tápszert is kóstoltatni kell? Milyen mennyiséget adjak neki először(keverést is leírnátok nekem!)? Jó ha 19ó kor kajcsizik+ cici és olyan 22-23ó körül adnám neki a tápit?

Köszi a segítséget (remélem válaszokat kapok ). :(

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!