Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom nagyon...

3 hónapos a kislányom nagyon rágja a kis öklét elő fordulhat hogy máris jön a foga?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem még nem :)

a nyálzás a rágás eltart jó pár hétig . sirdogálhat is mert fáj neki de a konkrét fogzást amikor az inyét áttöri a kis fog nem is veszitek észre majd jóesetben.


ez is egy stádium jelzi hogy elkezdődött valami de még nem aktiv fogzás.

2012. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat. Fiamnak 3 és fél hónaposan bukkant fel az első, rá 2 hétre a második foga. Most 5 hónapos, szerintem hamarosan bővül a fogk száma. Időnként tépi a fülét és dörzsöli szegénykém az arcát. Ajánlom figyelmedbe a homeopátiás golyócskákat(Chamomilla 15 CH) ha nagyon szenved miatta, nekünk segített.
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő lányom rágcsálta az öklét egészen kis kora óta, de csak 8-10 hónaposan lett fog, a barátnőmnél viszont a gyereknek 2 hónaposan kijött a foga...ha be van duzzadva az ínye (ahhoz a vékony kis csíkhoz képest ami születésükkor van a szájukba legalább 3-4x nő meg mire kijön a fog...kb olyan vastag lesz, mint egy babakisujj) na szóval ha duzzadt az íny akkor akár fog is lehet, de inkább az a valószínűbb, hogy megtalálta a kezét és így próbálja nyugtatni magát.
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A babáknak a kezük a mindenük. Ilyenkor még nem tudnak igazán mozogni, nem tudják mivel lefoglalni magukat, viszont a kezük mindig kéznél van egy-egy rágcsálásra. :)

A fogzás is lehet, hogy korán jelentkezik, de a kéz alapvetően fontos eszközük/játékuk a babáknak, a rágcsálás pedig a legérdekesebb tevékenység fogzás nélkül is.

Lányom 2 hónaposan kezdte rágni a kezét, öklét, és az első fog 8 hónaposan bukkant ki.

2012. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!Nekem a nagylányomnál 2 hónaposan jelentkezett az ökölrágás,de az első 2 fogacska 5 hónaposan,egyszerre bukkant elő.A másik lánykám most 7 hetes,már 3 napja rágja az öklét,eddig azt hittem,talán éhes maradt szopcsi után,de nem nyűgös,nem sír,így maradt nekem is az a gondolatom,hogy most fedezte fel,és mivel nem cumizik,ezzel nyugtatja magát.

De egyébként nekem is van ismerősöm,akinek a babájának már 3 hónaposan foga volt:-)További boldog babázást kívánok!!

2012. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Lehet hogy csak most fedezte fel a kis kezét mert most jobban megfigyeltem és mintha csak szopizná az öklét mert erősen cuppog.
2012. máj. 3. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az én fiamnak 3 és fél hónaposan kibújt 2 foga alul. Most 9 hós, s van 8 foga
2012. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moniquelime ***** válasza:

Az én pici lányomnak már 3,5 hósan 2 foga volt, most 5 hónapos, 4 van neki...

Szerintem nem szabad kizárni a dolgot... :)

2012. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!