Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos lesz, és...

Kisfiam 7 hónapos lesz, és fél az erős zajoktól (pl botmixer, porszívó, fűnyíró stb. ) Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém is félt.egy éves koráig csak akkor porszívóztam ha vki elvitte sétálni.utána amikor már járt megnéztük a porszívót kikapcsolva,ráült.Megfogta a botmixert kikapcsolva.Mindig szóltam neki hogy most bekapcsolom a porszívót hangos lesz stb.De a te babád még nagyon kicsi nem érti.
2012. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez a baj sajnos. Akkor ezek szerint várni kell. Most a hálóban mixelem az ebédjét, mert az van a legmesszebb a szobájától. Porszívózni én is akkor szoktam,ha a férjem elviszi sétálni, de erre csak hétvégente van lehetőségem, annál meg gyakrabban szeretnék.
2012. máj. 4. 12:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ! :)
2012. máj. 4. 12:47
 4/4 krisztivan ***** válasza:
Egészen biztos hogy fél tőle és nem kiváncsi lenne rá?Nem téged akarlak megkérdőjelezni!!A fiam is sírt amikor ezeket csináltam,aztán rájöttem,hogyha a kezemben van akkor nem sír.Így amíg nem tudott mászni,addig az egyik kezemben a gyerekkel porszívóztam.Nagyon fárasztó de érdekes volt.Amint sikerült helyet változtasson egyedül onnantól mindig jött és nézte,piszkálta,nyalta(volna)a zúgó háztartási gépeket.
2012. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!