Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicifüggő babák hogyan szoknak...

Cicifüggő babák hogyan szoknak rá a tápszerre ha a elapad a tejcsi és előtte utálták a tápszert?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben? Én állandóan ettől rettegtem mióta megszületett a kislányom. Sajnos tegnap óta úgy érzem, mintha kevesebb lenne a tejem, manókám is nyűgösebbnek tűnik amikor szopizik. Nem sokszor próbálkoztam még neki tápszert adni(talán 2szer mióta megszületett), szerencsére eddig még nem volt rá szükségünk :). De mi lesz, ha elapad a tejem? Mert ugyebár a tejcsire szüksége lenne, na de ő nem szereti a tápszert. A cumisüveget is csak játéknak használja, a teát sem fogadja el belőle. Tegnap óta tényleg aggódom hogy mi lesz ha elmegy a tejem???
2012. máj. 4. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád??

Nekem is volt ilyen időszak, mikor apadt a tejem, de fiam inkább nem evett sokat,"megvárta" míg újra "beindul" de cumisüveget,tápszert nem volt hajlandó elfogadni.

Pont e miatt 1 évesen elkezdtem bevezetni a tejet, aztán végül 1,5 éves koráig szopizott,azóta szépen pohárból issza a kakaót,cikória kávét.

2012. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen, mert ha erre koncentrál, ezen parázok, akkor bevonzod, és tényleg elapadhat a tejed... Tedd gyakran mellre, akár óránként, és próbálják arra koncentrálni, hogy működni fog. Még amit ajánlani szoktak, az az alkoholmentes sör, de vannak tejserkentő teák, bogyók is.
2012. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként mennyi idős a baba? Lehet, hogy fejlődési ugrás van, ilyenkor gyakrabban éheznek meg, több tejet igényelnek. Ere is csak azt tudom javasolni, hogy tedd gyakran mellre. :) Hajrá! :)
2012. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva tölti be a 7 hónapot :)

Úgy terveztem hogy 1éves koráig szoptatom, eddig olyan jó volt nekem és neki is. Remélem nem lesz gond, csak bizakodni tudok. Éjszakánként is egyre többször ébred fel és követeli a cicit.

2012. máj. 4. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy jön a foga, ezért eszik kevesebbet, ezért nyugtalanabb és kel fel éjjel?közel sem biztos, hogy kevesebb a tejed egyébként.Lehet csak a babád jelzései miatt gondolod,nem?
2012. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1hónapja kijött az első két fogacskája, teljesen észrevétlenül, akkor tényleg nem volt semmi jele, még csak nyűgösebb sem volt. Lehet hogy most jön a felső fogacskája, bár nem látni semmi jelét az ínyén.
2012. máj. 4. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan kényszerültem a tápszerre. Csőrös pohárból reggel szopi után elfogad 100-110 ml-t, de csak akkor, ha kimegyek a szobából és a nagyobbik fiam kínálja:) Nekem csak hisztizik és kiköpi. Soha nem ette meg a tápszert, a cumisüveget meg végképp nem fogadja el. Humana baby fit banános tápszert vettem neki, ezt így megissza, bár bevallom nem mindig sikerül így sem. Ha végképp visszautasítja, akkor kap tejpépet, vagy baba joghurtot. Most 9 hónapos.
2012. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már? Nekem akkor apad a tejem pár nappal előtte és rettenetesen nyűgös a babám. Aztán rájövök, hogy ja , meg fog jönni. Megjön és minden visszaáll.

14 hós anyukája

2012. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!