Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicifüggő babák anyukái!...

Cicifüggő babák anyukái! Mennyi idő volt, amíg kiváltottatok egy-egy étkezést? Milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A délelőtti egyik napról a másikra. A délutáni nehezebben ment, de ha eszébe jutott adtam neki, aztán 1-2 hét és nem kérte. A déli is könnyen ment, bár ehhez hozzátartozik, hogy az én cicimániás gyerekem nagy örömmel fogadta a kanalazást, de ha láttam hogy kéri ebéd után adtam neki. 8 hónapos még szopizik reggel és este, meg éjszaka. Ezzel még várok:)
2012. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korig nem kell kiváltani. A védőnő nekem azt mondta, hogy először szoptassak, aztán etessem, és annyit fog enni, amíg még éhes. De anyatej a legjobb neki.

Nálunk ez nem működött, 2 gyerek van, mire oda jutottam, hogy megcsináljam a kaját, mindig eltelt min. 1 óra a szoptatás után. Úgyhogy hamarosan úgy alakult, hogy adtam neki enni reggel, 10-kor délben 4-kor meg 6-kor. Közben meg igény szerint szoptattam. A délutáni szopit hamar elhagyta, mert olyankor sok esemény volt itthon, megjött apa, a tesó, stb. Még 1,5 évesen is napi 3-szor szopott, de én nem bántam.

2012. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nálunk ugyanez volt a helyzet és én is állandóan izgultam, hogy nem evett normálisan, meg amikor pár napig evett, utána megint jött egy időszak, hogy nem. Most 14 hós és teljesen észrevétlenül beállt az étkezése, mindennap ugyanakkor eszünk. Még cicizik napközben, de nem éhség miatt. Én úgy csináltam, mkor kisebb volt, hogy előbb kaja, aztán cici.
2012. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!