Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs ott a Stokke logója...

Ha nincs ott a Stokke logója egy árusító honlapon, akkor az nem eredeti?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Stokke hivatalos cége engedélyezi a viszont árusítást,akkor mindenképpen ott kell lennie a Stokke logojának a honlapon.

Márpedíg csak engedélyezve lehet viszont árusítani,kivéve ha a hivatalos Stokke cég szerződésben áll a viszonteladóval.

Lsd:Brendon stb hivatalos viszonteladók.


Ha egy honlapon nincs ott a Stokke logo,de mégis árulnak Stokke babakocsit vagy bár bármilyen más Stokke terméket akkor az nagy valószínűséggel hamisítvány.

2012. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül nem eredeti. vannak olyan kisebb oldalak akik magánemberként külföldről beszerzik a gyártótól és behozatal után valamennyivel ár alatt eladják. Akkor tudod hogy eredeti-e vagy sem ha a kocsi papírjai nincsenek meg, vagy esetl hiányzik róla a stokke jelzés. A legtöbb esetben ilyen honlapon nem csak lerendeled simán, hanem fel kell venni személyesen a kapcsolatot az árusítóval és akár interneten keresztül, de valamiféle szerződést írj vele. Én tudok ilyen oldalt mert én is rendeltem tőlük. Kb 70e ft-ot spóroltam meg és teljesen ugyan azt kaptam mint amikor üzletben vettem meg (más színben, második gyerkőc és imádunk apukával sétálni minden délután jó időben és nem elég a fellépő-másfél év korkülönbség)Minden papír ugyan az volt, a doboz, a becsomagolás..a rajta levő feliat...MINDEN! Várni kellett 2 hetet amíg megkaptam, de ez nem okozott gondot. Véletlenül találtam rá, és télen egyforma téliesítő szettet is biztosan onan fogok venni a másikra is. Külön tetszett, hogy végig tartották velem a kapcsolatot és nem nekem kellett loholni utánuk, hogy na akkor fog-e jönni és kb mikor. Azt tudnod kell, hogy azért van rajta elsősorban árrés, mert változik a forint. Másod sorban pedig a bolt nyilván több hasznot hajt fel hamár a 4 db kirakatában álló babakocsik össz értéke 1misi...aztán vagy eladja vagy nem, de addig is benne áll az összeg. Csalók bizonyára vannak... de a stokket hamosítani...hát..esetleg még arra tudok gondolni, hogy nem tisztes módon gyárból került ki...
2012. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nyuszkólány válasza:

Szia! Megkérdezhetem, hogy hol rendelted a kocsit a neten? Én is pont most vagyok dilemma előtt, de nem tudom, hogy bízzak-e bennük?? Előre kéne utalnom a pénzt, de szerződést írunk, irodájuk van, és elvileg 12 hó garanciát, és 90 napos visszafizetési garit ajánlanak. Szabóné Csilla, és Csabai Cintia az összekötők! Nincs valaki, aki esetleg rendelt Tőlük??!!

Köszi,

2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én rendeltem, és se babakocsi, se pénz.

Várnám azok hozzászólását aki hasnonlóképp járt.

2012. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!