Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni rendelni...

Hol lehet venni rendelni Römer gyerekülésre UTÁNGYÁRTOTT (nem eredeti, mert az nagyon drága néztem) üléshuzatot? Nem találok és konkrét tippekre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Másik,hány hónaposan tettétek,fürdettétek a babátokat nagy kádban,illetve kinek mikor ült a babája?
2012. febr. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vatera meg ilyen oldalakon keressél. nem tuti hogy utángyárott sokkal olcsobb, mert a varrás, jó anyag is kisebb vagyon.


Nagykádban én elég korán fürdettem, kb féléves korától. akkor már nem nagyon fért el a kiskádban, és én eleve fogtam mindig kézben (nem volt ilyen betétem hozzá).


Ülni pedig 8 hós korától tudott. elötte soha nem ültettem, egyedül magától ült fel. de elötte kb 1 hónappal már sokszor félülöbe feltornázta magát.

2012. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!