Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek nincs a családban kocsi és a 2 éves gyermeke már nem hajlandó babakocsiba ülni? Hogy oldod meg a bevásárlást meg mindent?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

NEm kérdezem a gyereket, hogy hajlandó-e, ha muszáj, akkor beültetem és kész. Ha rendesen jön, akkor egy ideig jöhet a kocsi mellett, ha nem fogad szó, akkor AZONNAL beültetem.

Egy-két alkalommal volt hiszti, utána megszokta, hogy ez a rendje.

2012. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én egy évesem nem hajlandó kocsiba ülni. Hátizsák a hátamra és úgy megyünk vásárolni. Ő még csak ölbe sem hajlandó lenni. A bevásárló kocsiban is gyakran feláll, kész rémálom a kis boszim.
2012. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem.. azt hittem hogy csak nálunk megy ez....


hát akkor nem...


én ma vettem neki egy szaladgálós kocsit, de hát fölösleges volt mert csak rugdosta és nem hajlandó beleülni. :(

2012. máj. 4. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Banyatankkal megyunk ilyenkor. :-) ikeaban van nem oregasszonyos is, nagy es sok cucc fer bele.
2012. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Muti meg.. az milyen? :D
2012. máj. 4. 13:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2012. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja igen.. hát ez jó ötlet...
2012. máj. 4. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 27 honapos es nagybevasarlas sosem ment vele. Mar baba koraban uvoltott es ez csak rosszabb lett. Pasi es utalja az uzleteket. Ez van. :) En ugy oldom meg, hogy penteken este miutan lefekudt bepattanok a kocsiba es elvezetek a helyi szupermarketbe. Nyugalom van, en is szeretek nezelodni, van idom atkutatni mi van akcios aron. A polcok tele vannak friss aruval mert kezdik a pakolast a hetvegere. Van hely, ures penztarak, nincs sor szoval imadom es meg jo kikapcsolodas is. :) Egyik penteken en megyek egy hetre valo listaval es a masik penteken meg a ferjem. Ha hetkozben kell valami kenyer, vagy friss salata level, tej akkro annyi idore beugroma fiammal is par percre meg akkor is kibirhato ha mellettem setal. Sajnos mi igy tudjuk megoldani. Nagybevasarlas nallunk nem megy. Ha minden kotel szakad es a ferjem uzleti uton van akkor kenytelen vagyok vinni magammal a fiamat. Szerencsre ez evente csak 2-3-szor fordul elo. Ilyenkor felkockazok neki sajtokat egy kis dobozba vagy friss gyumolcsot, neha ropit vagy amit nagyon szeret. Beultetem a bevasarlo kosarba es ezt a kezebe adom. Aztan lefoglalja magat az evessel. Foleg ha sokfele erdekesseg van a dobozba. A kedvence a kuki. :) Amig elragcsalja en vasarolgatok.
2012. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs. :-)4-es vagyok. Tudod, az a gurulos kocsi, amivel az oregasszonyok jarnak vasarolni.
2012. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!