Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tesco színes pelenka melyikh...

A Tesco színes pelenka melyikhez hasonlít a leginkább?

Figyelt kérdés
Éjszakára régebben Liberót használtam, de kiváltottam a Mülleres pelenkával. Tökéletes. Viszont nappalra a vékony pelust szeretem, eddig a Pampers-t használtam, de lassan nem tudom megfizetni. A Tesco színes vékony pelus? Gumis a dereka?
2012. máj. 5. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi off: nem tudod mennyibe került?! Mármint a zöld színű :)
2012. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4300, azt hiszem...
2012. máj. 5. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
inkabb a liberohoz hasonlit, Pampershez hasonloval eddig en nem talalkoztam, engem is erdekelne melyikkel lehetne helyettesiteni
2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Huggies is a vékonyabb típus, de az is drága...
2012. máj. 5. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez vastagabb a Pampersnél, de a külső anyaga/tapintása hasonló. A vastagsága talán a Liberóéhoz hasonlít, bár azt már nagyon régen vettem. Nem gomis hátul.

Mi 2 évig használtunk Pamperst, de pár hónapja váltottunk, mert már átázott. Vettem zöld Tescosat, de az is átázós, nagyjából a DM-es Baylove vált be. Ez is kicsit vastagabb a Pampersnél, de nem annyira és ez végre nem ázik át.

Mi maradunk ennél, bár azt mondják, hogy ez is megújult és rosszabb lett, de ilyet még nem vettem, mert volt itthon elég sok.

2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pampers-re hasonlít, csak kicsit vastagabb. Első hónapokban ezt használtuk, aztán kipróbáltam a Müllerest, mert olcsóbb, szuper volt! De amikor 15 hónapos lett a fiam a Müllerest le kellett cserélni, mert nem bírta a nagyfiú megnövekedett kapacitását :), kifolyt minden belőle. Újra megpróbáltam a Tescósat, és egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele! Kellően légáteresztő, így jó a bőrének, simán kibír 11-12 órát, amikor éjjel alszik, puha, és rugalmas a dereka, többször visszazárható a tépőzárja. Egyelőre ennél maradunk, most 16 hónapos.
2012. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En lilat vettem most, de olyan mint a libero. Azt meg azert utalom, mert nagyon kemeny. Ilyet sem veszek tobbet. En is olyan puhasagut keresek, mint a pampers.
2012. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen valamilyen vékony pelenkát keresek, nappalra. Ha valaki tud, kérem, írja meg!
2012. máj. 7. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Szió,

nappalra én bebisht használok és teljesen rendben van.

Jól tartja a nedvességet, igaz nem gumis a dereka, de legalább nem szorítja el a gyereket -én ezt jobban szeretem.

Éjjelre én is liberót használok, de lassan váltok erről is, olcsóbbra.

2012. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!