Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik homeos szemcsepp?

Létezik homeos szemcsepp?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos 3 hete voltunk könnycsatorna átmosáson és pár napja újra elkezdett könnyezni váladékozni. Nem akarom hogy antibiotikumozzák vagy újra átmossák. Tudtok segíteni? Köszönöm.
2009. jún. 24. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz el a Vital.hu-ra. Én úgy emlékszem Oculoheel neve.
2009. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem!
2009. jún. 24. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
IGen,ez az, én még magamnak vettem, amikor a baba szeme csúnya volt (dugulás), elolvastam a tájékoztatót és meglepődve olvastam, hogy nem lehet piciknek adni. Én keményen megkezdtem a könnycsatorna masszázst napi ötször egy hónapig, antibiotikumos cseppel a masszázsok után (ciloxan). Nem biztam benne hogy van értelme, mert olyan csûnya volt a szeme, de a kitartó masszázs 1hónap alatt mindkét szemét megoldotta! 3hónapja teljesen tünetmentes!!
2009. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget most olvastam hogy borvízzel is át törlik a baba szemét.
2009. jún. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!