Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és naponta kb. mennyi...

Mit és naponta kb. mennyi ideig szoktatok játszani 5 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 4,5 honapos. Mondokakat mondok neki, gyermekdalokat enekelek. Korbe viszem naponta tobbszor a lakasban megnezzuk mi hol van...)) a jarokaban van egyebkent sokat, ott vannak a jatekai azokkal eleg jol elvan. Naponta 2x megyunk ki setalni az is lefoglalja, nezelodik kozben. Hat, tul sok mindent meg nem lehet veluk kezdeni. Viszont most kezdtem el a gyumit, na az egy kulon program...:))
2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért kérdezem, mert olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy szinte egész délelőtt nem jut időm a kisfiamra! Általában délelőtt a járókában van amíg én vasalok, takarítok, aztán amikor főzök akkor jön velem a konyhába és az etetőszékben játszik. Persze szoktam hozzá beszélgetni, de ilyenkor nem játszunk kettesben, inkább csak délután!
2009. jún. 24. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod,inkább cseréljünk néha egy fél napra :) Az én kislányom nem akar egyedül ellenni pedig eddíg nem volt gond ilyen téren.Mindíg eljátszotta a délelőtt nagy részét,én meg addíg tettem a dolgom.A délután csak az övé volt.Két hete kezte és azóta kész szenvedés minden nap.Még a wc-re is vinnem kell :O Ha nem lát tiszta Őrült :( Sír amíg oda nem megyek és hiába próbáltam bármit,nem lett jobb :( Most 4hós.
2009. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Játékhoz jó ötletek vannak az Anya, taníts engem c. könyvben. lsd: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Sok ott leírt játékot ösztönből is játszottam vele, de van sok jó ötlet benne.

2009. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!