Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, titeket felköszönt a...

Anyukák, titeket felköszönt a férjetek/párotok anyák napja alkalmából?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 10:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, hogy nem fog:(((( szarul is esik
2012. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Látom, hogy van már egy hasonló kérdés, de arra gondolok, hogy nem a gyerekkel vagy gyerek helyett, hanem mint apuka/férj amiatt, hogy a másik szült neki egy (vagy több) babát.
2012. máj. 6. 10:42
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én nem is várom el, nem én vagyok az anyja. A gyereknek viszont mondja, hogy most kell felköszönteni, elmegy vele virágot venni.
2012. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Reggel jött haza munkából, és forrócsokival és epres sütivel jött haza, és felajánlotta, hogy menjünk el ebédelni valahova, mert ma ne főzzek, mert anyák napja van. De én főzök, mert szívesen teszem. Most lent vannak a kicsivel a játszótéren, én meg nyugodtan főzhetek. Még 10 perc és kész is vagyok. Tegnap apoósomtól is kaptam virágot (orgona), odaadta a kislányomnak, hogy add oda anyának :)
2012. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen,mivel még csak 1 éves a kislányunk,ezért ő köszöntött fel.
2012. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
11:02-es vagyok. Most értek haza a "játszótérről", a kicsi egy szál virággal, apa meg egy csokorral jött haza. Tavaly is így volt.
2012. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is szeretném, mert a felesége vagyok, és nem az anyja. Viszont a gyerekeket mindig ösztönzi, hogy köszöntsenek fel. Szerintem ez így normális.
2012. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Shai-Hulud ***** válasza:
37%

Bocsi, de ez ANYÁK napja, és nem feleségek napja.

Ilyenkor mindenki az ANYUKÁJÁT köszönti fel, és nem a kedves élete párját.

Cserébe a házassági évfordulón viszont nem az anyukát, hanem a feleséget köszöntik.


Fura dolog, ugye?

2012. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy függő ágyat a páromtól, de a baba nevében :)
2012. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Anyák napja van, és apa hálás, amiért életet adtam a közös gyermekünknek. Nem értem mit kell ezen felháborodni. Én nem várom el tőle. Ő ilyen és én imádom, hogy ennyire figyelmes :)
2012. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!