Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes újszülött baba...

Mit érdemes újszülött baba szüleinek venni ajándékba a születés alkalmából? Családtagról van szó, mi jöhet ilyenkor jól? Nem szeretném őket megkérdezni, legyen meglepetés.

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az unokatesómtól kaptam egy babanaplót.Képeket lehet beleragasztani,meg történeteket írni.Semminek nem örültem ennyire!Mivel a biztosra mentem,én mindent megvettem a kisfiamnak.Ha ők is,akkor jobb megkérdezni mert melléfoghatsz.Most pelenkáknak örülök a legjobban és a nedves törlőkendőnek.
2010. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pelenkából és a törlőkendőből sohasem elég.Biztosan beszereztek már mindent a babának.Vagy vehettek neki akár mászószőnyeget is.Bár ezt még nem tudja használni,de 2-3 hónap múlva jó lesz.
2010. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs játszószőnyeg.Előző voltam
2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szoptatós párnát kaptam, aminek én nagyon örültem. Kisfiam 17 hónapos, és az esti tejet még mindíg úgy issza, hogy arra fekszik.
2010. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pelenka, vagy fejlesztő játékok
2010. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
pelenka, popsitörlő, kéz vagy láblenyomat készítő (bár ezt nem kaptam de nagyon örültem volna!) :)
2010. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést,akkor a szülőknek szeretnél venni.

Anyukának virág,jó pofa lufi,csoki,kedvenc kajája,süti

Apukának kedvenc itala.

bögre/polo/maci/párna rajta a kisbaba fotoja,születési dátuma

2010. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Babaőr, játszószőnyeg babatornáztatóval, babanapló, habtapi (szivacspuzzle), babaszakácskönyv, pelenkatorta, hálózsák, bundazsák babakocsiba, kocsicipő.

Anyukának sok gyümölcs, finom süti, csoki.

Apukának finom ital.

2010. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy csomag pelenkát,egy széles szalagot meg ha belefér a keretbe akkor valami apróságot!(pl.cumi,cumisüveg)

Nha ezután kezdődhet a pelenkatorta gyártás!

A pelusokat egyenként rakjátok szépen kör alakba,majd a szalaggal kössétek át!A tetejére erősítsétek a bónusz ajándékot! :)

Remeg,ötletes és nagyon hasznos ajándék!Kaptam is és adtam is már ilyet! ;)


[link]

2010. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!