Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami bevált módszeretek...

Van valami bevált módszeretek beszáradás miatti orrdugulásra?

Figyelt kérdés
Házi praktika érdekelne, 10 hónapos a lányom és mivel szegénynek oda van száradva, nem szedi ki az orrszívó.
2012. máj. 6. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray,nagyon jó(erre is) és bár kissé drága nagyon sokáig elég.Nekünk Free Nosal van,de pl a Sterimal is nagyon jó.Bár ez nem házi praktika :) de ma is beszerezhető nagyobb üzletekben.
2012. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem ezeket, de egy-két alkalom miatt nem szívesen adnék ki 2000ft-ot érte. Gyógyszertári kevert orrcseppet szoktam használni csak sajna nem adják ki recept nélkül.
2012. máj. 6. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Vedd ki az újjaddal! Ennyi!
2012. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Az újjas módszerért nem kell fizetni 2000 Ft.-ot! De 800Ft. körül már lehet gyógyszertárban baba orrsprayt venni, de ha nem, akkor nem....

Csepegtessél bele vizet, utána szívd ki neki!

2012. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
anyatej is jó bele.
2012. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom kivenni az ujjammal, hiszen le van száradva! Pzs-vel sem tudom kiszedni.

Mondjuk nem tudom miért kell megsértődni, hogy nem akarok 2000ft-ot kiadni érte, amikor az olcsóbb is jó?!

2012. máj. 6. 13:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Én fültisztítóval szedem ki neki, egyre ügyesebben ;)
2012. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is fültisztítóval szedem ki a lányom nózijából ami nem oda való. Pláne, ha fürdetés után csinálod, addigra fel is lazul a meleg víztől, párától. Kicsit hagyd tovább pancsizni, hogy fellazuljon a kosz, vagy segítheted vizes fültisztítóval is, utána pedig szárazzal.
2012. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Orrszi spray aztán az Orrszi porszi! nekünk ez vált be, a spray kivállóan feloldotta a váladékot ,amit utána orrszi maradéktalanul kiszivott
2012. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nedves fültisztító bevált. Bár biztos nem volt kellemes neki, de legalább könnyebben vette a levegőt utána.
2012. máj. 7. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!