Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hos babamnak hogyan keszitse...

5 hos babamnak hogyan keszitsem el a spenotot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy. 5 hónaposan még vagy szopjon, vagy tápszert kapjon.
2009. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 hónaposan nem feltétlen kell még neki főzeléket ennie! Mi már ettünk 5 hónaposan, de még a gyümiknél tartottunk, ezután jött a répa, krumpli, zöldségek, és csak ezután lettek ezekből főzelékek.

Én nem mondom, hogy 5 hósan kizárólag tej, vagy tápszer, de főzelék még ne!

2009. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

szia

az én kisfiam 6 hónapos és 4 hónapos volt,amikor már nem volt neki elég a tejem,ekkor írtak fel tápszert neki,de én elkezdtem a gyümiket adni neki. azóta sokkal vidámabb és nem akartam,hogy a tápszertől felfújódjon,mint a barátnőm fia.én a spenótot mindig frissen szedem a kertből és vízben megfőzöm egy kicsit,kb 10-15perc és egy szem krumplit vagy sárgarépát főzök még és így turmixolom.nagyon szereti. a salátát is ugyanúgy csinálom. hígítani nem nagyon kell,de ha mégis,akkor én amit magunknak főzök húslevest,abból szoktam lefagyasztani jégkocka készítő zacsiba,még mielőtt beleteszem a borsot,abból veszek egy kockát és hozzárakm,így még finomabb....a csirkemellet is ugyanígy megfőzök egyszer egy nagyot és kiadagolom a jégkocka zacsiba és mostmár azt is rakok hozzá.nagyon szereti

biztos le fognak az okosok pontozni,hogy én már adok neki mindent,de én legalább válaszoltam a kérdésedre

2009. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kaphatna egy 5 hónapos "főzeléket"?? De a spenót és sóska csak 10 hónapos kor után ajánlott. +++
2009. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!