Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák Milyen rizst használto...

Anyukák Milyen rizst használtok a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
És hogy csináljátok?Fél marék, sima vízbe meg főzitek és leszüritek?Vagy csak annyi vizbe főzitek amennyit felszív..?Segítsetek..
2009. jún. 24. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
én most kezdtem adni 7 hós és simán kifőzöm a zacsist, csak nem teszek bele sót és pürésítem ma épp almával és barackkal kapta
2009. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen fél marékkal sima vízbe hogy ellepje a rizst a víz ha kész leszűröm és én mindig engedek rá hideg vizet hogy lemossam esetleg amibe főzöd vízbe rakhatsz egy kis sót vagy vegetát hogy ízesítsd.....nagyjából ennyi
2009. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zacskós jázminrizst veszek, de kapott már sima hosszúszeműt is a miénkből. Kétszeres vízzel uúgy főzöm, mint máskor. Pici sóval. Aztán turmixolom. Gyümölccsel (és hússal).

8 hónapos a lányom.

2009. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rizsnyák: a rizst megmosod, majd 6-8-szoros vízben felteszed főni. 1 órát főzöd, majd szitán átpaszírozod. Só, olaj, minden nélkül. Én sima rizst használok, amit egyébként mi is eszünk. Majd a nyákot szilikonos jégkockatartóba kenem, lefagyasztom, majd kiszedve átteszem egy tartódobozba. Amikor kell, csak kikapok egyet, és megmelegítem. Én ezt használom sűrítésre. A babám jobban szereti, mint a krumplit. 5 hós baba anyukája.
2009. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. jún. 24. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Holle bio riszpépet használtam annó. Egy kevés vizbe bele kell rakni két evőkanál rizsdarát, pár perc mig megszivja magát és már kész is. Imédta a lányom, és pont olyan volt mint a főtt rizs, csak ezt nem kellett pépesiteni.
2009. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!