Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 4 hetesen...

Normális, hogy 4 hetesen hirtelen nagyon felduzzadt a BCG oltás helye?

Figyelt kérdés
Pénteken még nyoma sem volt, mostanra egy hatalmas vörös hólyag és hőemelkedése is van..ami tudom, hogy nem vészes náluk..de aggódom. Tapasztalt anyukák????

2012. máj. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az normàlis ha felduzzadt, ne aggòdj. Hôemelkedès viszont màs miatt lehet. Mennyi a hôje? Hol mèrted? Popsiban? 0,5 fokot levontàl? Hànyszor mèrted? Mert ha fàradt vagy sír azutàn közvetlen kicsit melegebbek lesznek...
2012. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
Valószínűleg ki fog fakadni neki, olyankor picit gennyezni szokott, ne ijedj meg, semmit nem kell majd vele csinálni, csak tisztán tartani a környékét. Az én kislányomnak 6 hónapos koráig legalább 3x kifakadt, azt mondta a védőnő, az a normális. Volt mikor a ruháján vettem észre a véres pecsétet, és olyankor nagyon sírt előtte csak nem tudtam mitől, csak később jöttem rá, fájhatott neki. A hőemelkedés mennyi? 38 alatt nem kell vele foglalkozni, nekik az alap hőjük is magasabb mint nekünk.
2012. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól reagál a bcgre akkor egy rettentően randa heges kifakadt hólyagja lesz ami gennyesedik.

És az a jó. Ha mákja van a kicsinek, akkor szépen gyógyul.

Ha nem akkor csúnya marad.


Mennyi a hője a babának. Ha a popsiban 37,5et mutat a hőmérő akkor a hője 37fok, és akár melege is lehet a pindurnak.

2012. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Homeopátiás gyermekorvost hívj, segíteni fog, van rá szer.


homeopátiás segélyvonal (hbk.hu vagy mhoe.hu)

a gazdagréti patikában is tudnak segíteni, akár telefonon is

2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!