Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom pénteken este lázas...

Kislányom pénteken este lázas volt, azóta folyik az orra. Barátnőm lányának is ugyanezek a tünetei, a doki a fogzásra gondolt. Lehet ezért? Illetve lehet az, hogy a 2 kicsi 2 nap különbséggel ugyanazokat a tüneteket produkálják?

Figyelt kérdés
Összejárunk, úgyhogy a lányom elkaphatta tőle, ha beteg lenne. De hát a fogzást nem lehet elkapni... Akkor most hogy is van ez? Az ő lányuk szerda este lett lázas, a mi lányunk péntek este. Másnap nyoma sem volt a láznak, a kúp fél óra alatt levitte mindkettejüknél. Mi lehet ez? Másnál volt ilyen? 7 hónaposak a lányok.
2012. máj. 7. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mifelénk (Borsodban) most ilyesmi vírus van.

Orrfolyás, torokkaparás/fájás, esetleg láz.

Én is és lányom is beleestünk. Dokihoz nem vittem.

Aki volt, annak sem írt fel semmit, csak sok folyadékot javasolt, majd elmúlik.

Én azért Cebiont és Fenistil cseppet adok a gyereknek, az nem árt. Sőt! Valamennyire már javult is.

2012. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekik sem írt fel semmit a doki, tanácsadáson mondta neki a barátnőm, hogy mi történt, de ő a fogzásra gondolt.

Én is beleestem ebbe az orrfolyós mizériába, de nekem nem jön a fogam. :)

Annyira nem vészes az orrfolyása sem, reggel meg este kell szívni neki.

2012. máj. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!