Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszer izlik általában...

Melyik tápszer izlik általában a babáknak? A4 honapos fiam most kezdett el tápszert kapni este potlásnak és a milupa +0 HA-at eszi amit a születése után irt a doki, de nem igazán szereti, melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milupa Édesálom vaniliás tejpép amit a kislányom az első pillanattól imád.
2009. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Neslétől a Beba start Ha-t használom Kislányom kezdettől ezt eszi szereti 8 hónapos
2009. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sajnos nem kaphatja, de ő a Nestlé Beba Ha-t imádta! Hisztizett mikor kiürült az üveg! :)
2009. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nestlé beba HA start aktív. Imádja a Kisfiam a kezdetektől fogva
2009. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül ez ,felirja az orvos?
2009. jan. 22. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Bocs de félre olvastam és ezért tejpépet irtam. Van 1 oldal ahol meg tudod őket nézni. árat és hogy melyiket irják fel receptre.

www.pirulapatika.hu

Egyébként nekünk a hipp jött be, csak azt sajna nem irják fel.

2009. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!