Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alhat kint esős időben fél...

Alhat kint esős időben fél éves babám?

Figyelt kérdés

Fél éves kislányom minden délután kint alszik az udvaron a babakocsiban. Bent a lakásban nem alszik 1 óránál többet, kint viszont akár 4 órát is.

Esik itt az eső, de kiraktam olyan helyre ahol nem ázik. Ugye nem lesz baja. Felöltöztettem melegen és be is van takarva, fázni biztos nem fázik.


2012. máj. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ilyenkor nagyon jó, friss a levegő. A por is leül egy kicsit.
2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is minden nap kint alszik. most lesz 8 hónapos. Ugyanúgy, mint a te kislányod ő is kint sokat alszik, bent kicsit.

Én túl nyirkosnak érzem ezt az időt, így 25-30 perc után behoztam és most a szobájában alszik (a babakocsiban), de nyitott ablaknál. Esőben mindig így csinálom, illetve ha nagy a szél, vagy túl hideg van kint. Jó mélyen alszik, és ugyanúgy 2-3 órát.

2012. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is minden időben kint hagytam, olyan helyen, ahol nem éri az eső, ha nagy szél volt, még az esővédőt rajtahagytam.
2012. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!