Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás? Ennyire...

Szeparációs szorongás? Ennyire durván, vagy valami másra gondoljak?

Figyelt kérdés
17 hónapos a fiam és az elmúlt 1 hét maga volt a rémálom. Egyszerűen semmit nem tudok úgy csinálni, hogy ne legyen mellettem, ha elkezdek mosogatni fogja a nadrágom és üvölt végig amíg mosogatok, egésznap nyöszörög valami miatt. Nem fáj semmije, legalábbis nem látok semmi erre utaló jelet. Sosem aludt valami igazán jól (már minden módszeren túl vagyunk, hogy végigaludja az éjszakát, sírni hagyás, fel vesz, letesz módszer, az összes homeós bogyón túl vagyunk), de az egy-két-szeri kelései most kb óránkéntira változott. Nem alszom én se ki magam, fáj a fejem 5. napja és egész nap nyöszörög. Tanácstalan vagyok elvigyem orvoshoz, vagy ez tényleg csak egy túlélendő szeparációs szorongás?

2012. máj. 7. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont tegnap írtam ki egy ilyen kérdést, nem tudom láttad-e, csak annyi a különbség, hogy az én fiam 14 hónapos. Ugyanezt csinálja, már teljesen kész vagyok, és fogalmam sincs, hogy mitől lehet. Ő napközben is nagyon ijedős lett, hirtelen zajoktól, vagy csak ha autó elmegy az úton, már rohan hozzám és bújik a hátsómba :-D az éjszakáról meg ne is beszéljünk... brutális. Ő sem volt sosem jó alvó, de azért előfordult, hogy maximum egyszer, hajnalban ébredt, na most már 11 órakor kukorékol, és végül az éjszaka közepén muszáj magam mellé venni, mert annyira elkezd sírni. Ott rögtön megnyugszik, szóval szerintem fél. De nem kimondottan a sötétben, csak azért, mert egyedül van a kiságyában.

Mi ma megyünk védőnőhöz, majd megemlítem neki, hátha van valami ötlete, de azt, hogy bármije fájna, kizárom, mert egyébként meg jókedvű, csak rájönnek ezek a "rohamok" és akkor vége mindennek... Mondjuk nálunk még a fogzás is belejátszhat, de próbáltam nurofennel az egyik éjszakát és ugyanez ment. Én is tanácstalan vagyok.

2012. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!