Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos.9 hónapos a babám és...

Sos.9 hónapos a babám és állandóan véresre vakarja a fülét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2-szer voltunk fülészeten vele és állítólag semmi baja a fülének.Legutóbb elocom krémet írt meg paraffinolajat de nem lett jobb a helyzet.És ráadásul amikor vakarja a kis fülét szinte árad belőle a bűz.Mit csináljak?Vagy vigyem máshová?
2009. jún. 24. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el máshova is. A bűzt sztem bacik okozzák. Ha nem lenne semmi baja, nem vakarná. Főleg nem lenne büdös. Nem hiszem, hogy csak egy rossz szokás. Én mindenképp megmutatnám tapasztalt jó fül-orr-gégésznek.
2009. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bűzös fül biztos hogy gond!!! Azonnal vidd másik dokihoz, nehogy a végén a hallócsontocskák, vagy más fontos szerv lássa kárát a dolognak!
2009. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hová lehet elvinni?Eddig abba az sztk-ba vittem ahová tartozunk.
2009. jún. 24. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A korházba ahová tartoztok pl. hétvégén is lehet menni én ugy tudom beutalonélkül.
2009. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bűűz? az milyen? honnan?
2009. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet, de az én babám füle akkor volt büdös, mikor pici volt, szopizott. A kicsiknek a tejcsi még vissza tud folyni a fülükbe az orrukön vagy garaton át, nem tudom pontosan. Még néha most is érzem, pedig már 7 hós.

Ő akkor vakarja a fülét ha fáradt. Nálunk ez egy rossz szokás.

Ezek csak a tapasztalataim, mindenképp keress fel vlm szakembert.

2009. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


biztos, hogy a füléből jön a bűz? mert az én 10 hós fiamnak néha bepállik a füle mögött, és az olyan büdi. A popsikenőcsével szoktam olyankor bekenni és elmúlik.

2009. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk ismét fülészeten.Semmi baja a fülének,állítólag rossz szokás.Most kaptunk rá valami pezsgős fültisztító oldatot.A füle mögött tiszta,de amikor a doktornő kiszedett belőle egy kis fülzsírt akkor is éreztem azt a büdöset.De hál istennek egészséges a füle.Köszönöm szépen a válaszokat,jó egészséget mindenkinek! :)
2009. jún. 25. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
SZia! Nem tudom, olvasod-e a kérdést, de hasonló gonddal küzdünk. Nektek kiderült vlm azóta? Elmúlt a probléma? Hogyan? Köszi
2009. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!