Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már egy év körüli babádna...

Volt már egy év körüli babádnak olyan csípése, ami kisebesedett és nagyon nehezen gyógyult?

Figyelt kérdés
Szerintem pók csípte meg a kisfiam. A lábán. Először csak egy szúnyogcsípésnyi kis pukli volt rajta, aztán egy hét alatt egy centi átmérőjű sebbé alakult. Kenem neki fenistillel, neogranormonnal, és betadine-el. Vigyem orvoshoz? Mindenki a családban azt mondja, hogy felesleges, mert már kezd gyógyulni, de én jobban érezném magam. Szerintetek lesz baja?

2012. máj. 8. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak pont ilyen volt a combján, Sudokrémmel szárítsd le! Ha nem múlik el, vagy máshol is kijön, akkor vidd orvoshoz, mert akkor nem csípés.
2012. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen volt, szúnyog csípte meg, ami fertőzött volt, és csúnya seb lett belőle. MIndenképpen vidd orvoshoz, én is halogattam, és csak azt értem el, hogy elfertőződött, és terjedni kezdett. Kaptunk ecsetelőt, és a doki azt mondta, ha ilyen van, mindenképpen vigyük szakemberhez, mert ez nem múlik el otthoni praktikákkal:(

Reméljük nálatok nem erről van szó, de vidd el mihamarabb.

2012. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!