Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtad ugyanazt enni...

Mikortól adtad ugyanazt enni babádnak, amit ti ettetek?

Figyelt kérdés
Első sorban főtt ételekre gondolok, elég fűszerszegényen főzök. 8 hónapos a babám eddig csak a húslevesből, zöldséglevesből kapott zöldségeket leturmixolva.
2012. ápr. 11. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 éves korától már azt ette, amit mi.
2012. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én már 11 hónapos kortól kezdtem adni enni neki a rizst, a tojás nélküli tésztát, húsokat, tejtermékeket...Szerintem ezekből sok mindent ki lehet hozni.Most 14 hónapos, kostolgatja a tehéntejet, egyedül tojásfehérjét nem kapott még.
2012. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10-11 hónaposan.
2012. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos kora óta nem hajlandó csak azt enni amit mi eszünk,most 11,5 hónapos.
2012. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 évet betöltötte, már azt ette, amit mi. Hozzá kell tennem, hogy azóta inkább mi álltunk rá az egészségesebb ételekre, szóval kevésbé sózok és zsiradékból is jóval kevesebbet használok, mint régen.
2012. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 honapos kora óta. Addig hallani sem akart arrol, amit mi ettünk, akkor viszont egyik napról a másikra átállt.
2012. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Disi ***** válasza:
Én már sokszor adok neki, 9 és fél hós lesz lassan. Igyekszem olyan dolgokat főzni amiből ő is ehet. Mondjuk mi a pürés korszakot teljesen átugrottuk, elég régóta darabosat eszik. Én sem főzök sok fűszerrel, így tudik kiszedni neki belőle (pl. zöldbablevesből mielőtt tejfölt rakok bele). De elég sok mindent eszik már ami a korának való, durumlisztből készült tésztát, husikat. Csak akkor készítek neki külön ha olyat főzök magunknak ami nagyon fűszeres, pl. kínait. Még előttünk van a tojássárgája, majd a fehérje és persze majd egy éves kora után kap tehéntejet.
2012. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9 és fél hós már 2 hee azt eszi amit mi
2012. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9honapos korätol azt eszi amit mi mert nem akarja azt megenni amit neki csinälok!Nem fözök tul füszeresen ugyhogy mindent velünk eszik!Nagyon ügyesen räg pedig csak egy foga van!
2012. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elejétől kezdve. Illetve a miénket azután ízesítem, hogy az övét kivettem. Az ételek állaga kb 10-11 hónapos korától ugyanaz, mint a miénk, de nem úgy fűszerezem, nem addig sütöm. Vizont arra figyíelek, hogy semmi adakélot ne használjak, nem használok napraforgóolajat, tejszármazékokat, és alapvetően biot meg piacit eszünk. (Vagy a háztájit, amibpl van)
2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!