Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MR-vizsgálat babáknál hogy...

MR-vizsgálat babáknál hogy zajlik? Mivel kábítják el szurival vagy gázzal?

Figyelt kérdés
Ha kicsit köhög a babám akkor is megcsinálják? Az orvosunkat már kérdeztem korábban, elég szűkszavú volt, csak azt mondta meg hogy éhgyomorra csinálják, meg hogy az altató orvos mondja meg mi legyen. Ezért érdekelnének konkrét tapasztalatok.
2012. máj. 9. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is altatóorvosi konzultáció kell. Az altatás úgy zajlik, hogy először maszk, majd utána szurit kap. (ekkor már alszik) Ébredés után 1-2 óráig még kómás:)

Altatás előtt 3 órával már nem adható anyatej, csak cukros tea. Ha köhög, akkor mindenképpen kell orvosi konzultáció. Ha nem gáz, akkor megcsinálják neki.

2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam műtötték, őt is altatták. Először gázzal altatták el és utána tették be a branült és altatták el mélyebben. Utána még elég sokáig aluszékony volt, aztán csak teázhatott majd ha már azt szépen itta akkor szopizhatott. Viszont előtte 6 órával már nem ehetnek tápit, 5 órával pedig már nem lehet szopizni.

Amit javasolni tudok utána, hogy ha magához tért óvatosan itasd, tényleg csak egy-két kortyot, aztán várni jó pár percet és újra pár korty tea. Mikor műtötték a fiam, volt több gyerek, aki hányt ezért javaslom a fokozatosságot. Viszont próbáld majd itatni, mert az én fiam úgy lett éberebb, minél többet ivott.

Remélem tudtam vmit segíteni, minden jót nektek!

2012. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!