Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál az orvos a csípőviz...

Mit csinál az orvos a csípővizsgálaton?

Figyelt kérdés
Maszatkánk 2 hónapos és most megyünk ortopédiára,az uh megvolt és minden ok volt.A doki azt mondta nem kell mennünk többet.Kérdésem az,hogy hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat,mert elég sok "horror" történetet hallottam!Tényleg annyira megtekerik a piciket?Anyukák akik mostanában voltatok kérlek írjatok!Köszönöm!

2012. márc. 30. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban kimozdítják a csípőt a természetesen kötött helyzetéből, de nem annyira brutális a dolog, mint ahogy mondják. Az én kisfiam is felsírt, de amint felvettem meg is nyugodott, ebből gondolom, hogy nem lehet nagy fájdalom, mert akkor azt érezné még utána egy kicsivel legalább. Ilyenkor sokszor csak a "zaklatás" ellen tiltakoznak a picik.
2012. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy ki csinálja. Mi aranyos doktornéninél voltunk, semmi gondja nem volt a lányomnak a vizsgálattal. Ő csinálta az ultrahangot is ugyanakkor, na annak nem örült, mert lefogta, hogy ne mozogjon. Emiatt sírt egy kicsit, de a mozgatások miatt nem.
2012. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!