Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs a közelben sem park...

Ha nincs a közelben sem park sem játszótér, hogy levegőztetitek a pár hetes babátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sétálva? :) Pár hetes babának nem fontos a játszótér vagy a park, bár nyilván a levegő talán tisztább mint egy 4 sávos út mellet. Vagy mi miatt aggódsz? Nincs egy csendesebb utca a közelben esetleg ahol nincs olyan nagy forgalom?
2012. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szmog miatt aggódom, hogy nincs a közelben fás terület, járműre nem tudok a nagy babakocsival felszállni, meg a tömegben nem is akarom.
2012. máj. 9. 11:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Csendesebb utcákban tologatom, de szerintem ott is szmogos. :(
2012. máj. 9. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna pedig akkor nincs más megoldás. Ha otthon vagy és az ablakot nyitod ki, akkor is ugyanazt a levegőt szívja. Gondolom akkor kocsitok sincs, hogy beültesd és elmenj vele valahova. Tény, hogy egy erdő közepén lakni jobb lenne az egészsége szempontjából, de ha nem tudtok költözni, azért ne ostorozd magad. Hiszen ő ehhez a levegőhöz fog hozzászokni, nem hiszem, hogy annyira nagy baj lenne. Vagy kisebb babakocsit kell venni, vagy egy kengurut/hordozókendőt/stb. és akkor ölben tudsz vele buszozni egy parkig. Megértelek egyébként, én is el lennék kicsit szontyolodva. :S
2012. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elég forgalmas környéken lakunk, igaz hogy van egy kisebb park a közelben, de szerintem az nem fog le annyit a füstösebb levegőből. Ahogy fentebb is írták, sétáltasd házak között, de szerintem nem lesz tőle semmi baja, és hát mást meg nem tehetsz sajna.
2012. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hordozós ötlet tetszik. Szerintem próbáld ki. Akkor kényelmesen tudsz utazni, tuti átadják a helyet, a baba pedig nagyon jókat alszik a kendőben vagy mei-taiban. Az én fiam akár 2 órát is aludt egyhuzamban, amíg kirándulni voltunk. Nagyon szerette.
2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kipróbáljuk az ötleteket.

:)

Most hogy nyár van, majd akkor megyünk amikor nem olyan túl sok az ember a tömegközlekedésen. Ha nem is minden nap, de elmegyünk a parkig.

2012. máj. 9. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!