Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hauck Viper Trio babakocsiva...

A Hauck Viper Trio babakocsival mennyire vagytok elégedettek? Tapasztalatok, vélemények érdekelnének?

Figyelt kérdés
Mindenképpen háromkerekűt szeretnénk, és ez árban megfelelő nekünk. Mennyire stabil? Valahol azt olvastam, hogy könnyen borul. Egy újszülött baba a mózesrészében elfér? Télen, bundazsákostól is? Mennyire lehet könnyen kezelni? A mózes és hordozó csatlakoztatás egyszerű? Köszönöm a segítségeteket!

2012. máj. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Hauck márkáról mindenkit lebeszélek, akit csak tudok mert nekünk tönkrement (kilazult) a csatlakozásánál és leesett a mózeskosár róla menet közben, és kiesett belőle a kislányom! Úgyhogy most már biztos hogy ilyet nem vennék, bár konkrétan ezt a típust nem ismerem, nekünk Condor all in one van.
2012. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a sima Hauck Viper van. Imádom, a gyerekem is imádja, egyáltalán nem borulékony!!! Ne csináld már, ha tényleg borulékony lenne, nem lehetne forgalomban!!!

Már 1,5 éves a gyerekem, sokszor tornázik benne, ide-oda hajlong, de meg sem moccan a kocsi, nem tud felborulni!

A 3 kerék miatt nagyon könnyű vele menni, könnyű irányítani akár egy kézzel is.

2012. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem írtad: nem felborult, hanem ahol a mózest kell a vázra csatlakoztatni, ott meglazult és simán lecsúszott róla a mózes , amikor egy lejtőn lefelé sétáltunk.
2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És picibaba korától kezdve használtad? Mármint a mózesrészét próbáltad? Ezt mondták még nekem, akinek már van gyereke, hogy figyeljek rá, mekkora a mózesrész, nehogy kicsi legyen... de nekem ránézésre a többi babakocsi mózese sem tűnt nagyobbnak... Nekem nagyon tetszik és a boltban is elég könnyen kezelhetőnek tűnt.... csak valaki azt írta vmi fórumon h. könnyen billen. Innen a borulékonyság :)
2012. máj. 9. 16:20
 5/6 anonim válasza:

Szia


Én ugyan ilyen babakocsit veszek most a kislányomnak.

Van már egy két éves kisfiam, 4db babkocsit vettünk neki a két év alatt. Egychiccot, egy bergont egy top rider-t és egy noname esernyő kocsit. Az első kocsi nagyon klassz volt, csak hosszra kicsi így a kisfiam 3hónaposan kinőtte. A bergon egy nagyon jó kocsi annak aki csak terepje használja. Boltokban viszont már nehézkes a közlekedés vele. Ez az egy hibája.

A másik kettő esernyő kocsi volt amit én szétnyúztam az utolsót még most is nyúzom, így tudom hogy egy esernyőkocsinak kicsi a kosara a teherbírása egyenlő a nullával. mivel kismama vagyok az enyém se a régi. Így a kocsi szenved nem én. :)

Amikor uj babakocsi után néztem az alábbi szempontokat vettem figyelembe

Garancia!!!!

80cm fekvő felület. (LEmérettem a boltba a mózest és a sport részt is)

Egybe tolókar, a könyebb kezelhetőség érdekében.

Nagy bevásárló kosár és tömör gumi kerekek.

Bementünk egy nagyobb babakocsi üzletbe ahol van 30-40féle kocsi ez az egy felelt meg a kritériumoknak, az ÖSSZESNEK!

Mivel teljeskörüű garancia van rá így nyugodt szívvel veszem meg.

Remélem tudtam segíteni a döntésben.

2012. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pár év eltelt, de nekünk nagyon bejott a Rapid 4s. 😀

Könnyű lenne, ha nem majd 8 kg lenne a gyermekem és még nincs 3 hónapos 😂

Könnyű tolni, nincs napernyő, de minek? A nap úgyis úgy süt ahogy akar. Pelenkát kötök rá. Tokeletes

2020. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!