Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Mindenki! Babakocsit...

Kedves Mindenki! Babakocsit vennénk! Több mindent olvastam már, és nem tudok dönteni! A következő babakocsikat néztem ki: Espiro magic4, hauck manhattan, hauck malibu, hauck capri, qatro infinity. Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Espiro magic 4 volt nekem , de nagyon pici és nehezen hozzáférhető a kosara, valamint minden apró kavics belement a kerekébe. Szóval inkább eladtam.


Hauck manhattan: Irtózok a gondolattól, hogy ami a mózes, az lesz a sport rész. Szóval ha sportnak használom, és ugye a cipője is hozzáér, akkor utána a második babánál nem használnám.


Hauck Capri:

Nagyon sokan szidják, akkor inkább hauck malibu


Quatro Infiniti 3 volt nekem 3 napig és eladtam. Nem állítható a lábtartó, és nekem ez fontos volt, ettől eltekintve jó kocsi, bár kicsit kemény.

2012. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hűha! Akkor melyik babakocsi lenne a legjobb választás? Olyat szeretnék, aminek 4 kereke van és az elsők bolygók. A kislányom most 6 hónapos, és már időszerű lenne a sportkocsi.
2012. ápr. 13. 12:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk Hauck Malibu van, imádom!

Azóta már ajánlottam egy barátnőmnek is, és szerencsére szintén elégedett vele! :)

Nagyon könnyű, könnyen irányítható - akár 1 kézzel is.

A kosara nem túl nagy, de én nem is bevásárolni járok vele. 1-2 cucc, ha hirtelen kell a boltból, az belefér.

Ha most állnék kocsivásárlás előtt, megint ilyet vennék!

2012. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem. Én már kezdek begolyózni a sok babakocsitól amit a neten nézek! Nekünk jelenleg egy ABC Design Bayamo-nk van. Ezt úgy vettük, hogy mózes és külön sportrész tehető a vázra. Nagyon szeretem, mert nagyon könnyen tolható! Csak aki eladta nekünk elfelejtette mondani, hogy a sportrészről hiányzik a bovden és így gyakorlatilag használhatatlan, mert nem lehet beállítani a háttámlát!
2012. ápr. 13. 12:44
 5/16 A kérdező kommentje:

Találtam a neten egy hauck esprit infinity babakocsit, ami szinte totál ugyanúgy néz ki, mint a mienk, csak más színben.

A malibunak mennyire dönthető a háttámlája?

2012. ápr. 13. 12:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Esetleg még egy kérdés a maliburól :) állítható a tolókar magassága? Mert az is fontos szempont lenne nálunk. Köszönöm előre is!
2012. ápr. 13. 13:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem állítható a Malibu tolókarja, de alaprból magas ( szerintem)

Én is a mlibu és az Abc design Primo közt vacilláltam.

Aztán primot vettem. És most adnak hozzá 10000 pontot a brendonban, amit utána bármire le tudsz vásárolni.Akkor igy csak 40000 a kocsi.

Én nem bántam meg

2012. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó az állítható tolókar, mert van egy nagylányom(7éves), meg egy 180cm magas férjem, szóval jó volna, ha mindenki tudná tolni a hugit:). Ma elmegyünk a Brendonba, mert lehet most kapni, és megnézzük milyen.
2012. ápr. 13. 13:50
 9/16 anonim ***** válasza:

mi is az Espiro magic 4-et néztük ki, aztán élőben már enm tűnt annyira tágasnak.

találtunk egy másik hasonlót, és ez nagyon bevált. egyik legjobb döntés volt. lányom is nagyon szeret benne lenni, kényelmes tolni még apának is, és nagyon jól téliesíthető:


[link]

2012. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez tetszik:)

Mit lehet róla tudni? Egykézzel tolható? Stb.

2012. ápr. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!