Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisbabát be szabad...

6 hetes kisbabát be szabad kenni Johnson's-os testápolóval?

Figyelt kérdés
nyugtató aromás testápolóval?És úgy jó ha fürdés elött bekenem parafinos olajjal a hajlatokat,fürdés után pedig ezzel a testápolóval?Köszi
2012. máj. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A Johnson-ra nagyon sok baba allergiás, szerintem az összetevői nem gyerekek igényeihez van kifejlesztve. Egyszer bekentem vele az 1 éves fiam és láng vörös lett a teste.
2012. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem, folytatom...

Szóval a babád még nagyon pici ilyen kencékhez, én a gyógyszertári testápolót ajánlom, nekünk a doki szokta felírni.

2012. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom LEGALÁBB 3 hónapos koráig de legjobb 6 hónapos koráig csak az orvos által felirt gyogyszertári dolgokkal lehet ápolni a bőrét a piciknek..legfeljebb egy kis hintőpor a nyakára h baba illatú legyen!:) nincs szüksége még a picidnek nyugtatós aromaterápiás dolgokra hidd el!minél később kezd el használni ezeket!
2012. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Testápolóra csak akkor van szüksége a picinek, ha száraz a bőre. Akkor is csak gyermekorvos által felírtat érdemes rákenni.
2012. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, ne kend vele - a bőrgyógyászunk azt mondta, egyik kence se olyan brutál allergén mint a johnsons termékek.
2012. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne kend...tudom, h az újszüött bőre nagyon száraz itt-ott, de magától rendeződni fog neki pár hét alatt. Ne olajozd. Ha kened is, csak hydophyllel.
2012. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen cuccban paraffin van, ami kőolajszármazék. És erősen allergén még felnőtt embereknek is. De azért csinálják ebből, mert ez nem romlik meg. Ha természetes alapanyagokat használnának, akkor nem állna el egy hónapig sem.

A Johnsons-ra a babák 80 %-a allergiás a védőnőm szerint. Nem is értem miért nem mentek még csődbe. Én babamasszázsra jártam a 3 hónapos babámmal, ott mandulaolajat használtunk. Herbáriában lehet kapni, igaz nagyon drága, de nekik végülis nem kell sok.

2012. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem azt ajánlotta a védőnő, hogy a gyógyszertári fürdetőjével kenjem be vékonyan, mert száraz volt a bőre. Ha nem száraz, ne kenj rá semmit szerintem.
2012. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!