Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Bella Háppy pelenka?

Milyen a Bella Háppy pelenka?

Figyelt kérdés
Melyik pelushoz tudnátok hasonlítani? Akciós lesz az auchanban, 1-et fizet 2-őt kap, 4000Ft-ért, de még sosem vettem.
2012. máj. 9. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most olyat vettem, előtte pamperst használtam, a Bella Háppy sokkal vastagabb anyagból van, a nedvszívó képessége egész jó, valószínű maradunk ennél, mert olcsó, és eddig nem volt gond vele. Először attól tartottam, mivel sokkal vastagabb az anyaga, hogy kényelmetlen lesz a fiamnak, de úgy tűnik nem zavarja.
2012. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem.Másabb,mint a többi de nekünk bevált.Huggiest és Pamperst használtunk még,azokhoz nem hasonlít.
2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

huh,mikor lesz akciós???nekünk nagyon bejött.

Mondjuk én előtte DM-est hazsnáltam, nekünk az is jó volt.

Szerintem 1 próbát mindenképpen megér,nem tudom mik az igényeitek pelenkaügyben de azért annyira nem rossz, hogy befürödjetek vele:)

2012. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be.:( Akciósan vettem a tescóban én is, most először és utoljára. 5-ös méret (a legnagyobb). Nem kövér a kisfiam, még csak nem is mondanám nagyon pocakosnak, olyan aranyos kis gyerekpocakja van, 15 kg, a pelus elvileg 25 kg-ig jó, de éppencsak be tudom patentolni a hasán. Itt szenvedek vele, mert csak itthonra tudom ráadni, úgy, hogy kb. 2 óránként kicserélem, mert különben kifolyna a pisi... Szóval én nem ajnálom, de leginkább a mérete miatt (a pisi is azért folyna ki, mert kicsi...).
2012. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Péntektől lesz akciós.

Igaziból pamperst már nem nagyon használok, mert pelenkafutáros pelust használunk, az olcsóbb, és eléggé bejött.

2012. máj. 9. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ha pelenkafutárost használsz és az bejön akkor szerintem ezzel sem lesz bajod.

Mi is használtunk másodosztályost,nekünk se volt vele baj, de szerintem ez a bella azért jobb nála.

2012. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon jó volt a Happy Bella, pár hónapja megváltoztatták, vékonyabb lett és kisebb!!! is a mérete. Nagyon szerettem ezt a pelust, Pampers után tértünk át erre, de mióta a mérete kisebb (csomagolása is változott kissé), csak idegeskedem vele. Nekem is lecsúszik a kisfiam hasáról és kifolyik a pisi. Igaz, az én kisfiam már 18 kg, lehet, hogy kisebb súlyú babákra még jó lehet. Ja, még annyit, hogy én csak éjszakára használom már, nappalra szerintem vastag lenne.
2012. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, kislányom van, gyakran cseréltem, és még úgy is kifolyt néha.
2012. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk 3-as méretet, ha nem iszik extra sokat a kisfiam akkor nincs vele semmi gond. Napközben (ha nincs kaksi) 4-5 is kibír és éjszaka sem ázik át. Vasárnap az Auchanban 2000,-Ft-ért vettem a 64 db-ot. Egyébként 3000,-Ft felett van az ára.
2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk az első perctől és azt vettem észre,hogy amikor közelít(!) súlyban a lányom a következő mérethez,akkor váltani kell.Tehát most pl. 10 kg,de már az 5-ös méretet (12-25 kg) kell használni.Így nem folyik ki a pisi,de a kisebből ami elvileg még jó kellene legyen,abból már igen.
2012. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!