Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi 2,5hós babám kicsit...

Kicsi 2,5hós babám kicsit náthás, de nem is az orrában van a váladék, hanem mintha a torkában lenne?! Lent.

Figyelt kérdés

szörcsög, meg kummog, főleg alvások végén-után hallom jobban.mivel hason alszik mégjobban.de nem a nózi van eldugulva, mert simán vesz levegőt rajta, szopizáskor sincs ba s hiába fujok be tengervizessel s szivom kb semmi nem jön belőle. olyan ugy hallom mntha a torkán lenne valami hurutos váladék, vagy nem is tudom hol...mi ezzel a teendő?

semmi egyéb baja nincsen.


2012. máj. 10. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Fluimucil. Köptető, hurutoldó, ha van a torkában slejm, azt feloldja. Recept nélkül kapható, 40 tasak, kb. 7-800 Ft. Reggel este kell egy tasakot fél pohár vízben feloldani, meginni. Finom narancsos.
2012. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt olvastam 2,5 éves! Akkor inkább vidd el a dokihoz, mert a fluimucilt lehet adni picinek is, de inkább lássa doki!
2012. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen azt mondták ez reflux a másik azt mondta nem kell vele foglalkozni ez egy kis hőrgő váladék. Elég ijesztő volt én is szívtam, de semmi. Kérdezd meg a védőnőt. Nekem ez volt a tapasztalatom.
2012. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!