Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Mi az amit szülés...

Kismamák! Mi az amit szülés előtt be kell szerezni a babának a gyógyszertárból?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanokra,mint vatta,gézlap stb.!

És mi az ami nekem jól jöhet szülés után?

Köszönöm a válaszokat!:)



#szülés #Baba ellátása
2012. máj. 10. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami a babynek kell azt a gyerekorvos felírja (fürdető, vigantol, popsikrém, alkohol /a köldökcsonkhoz/, stb.)Neked szülés után: vastag betét (akár Tenna), eldobható bugyi, vagy olyan nagyobb méretű bugyi ami a betétet megfogja. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szülés előtt max. olyasmit, hogy gézlap, alkohol. Mást ne vegyél, mert ha a babád megszületik, abban a pillanatban lesz egy "csecsemő TAJ-száma" és a gyerekorvosotok receptre fog felírni mindent, a mosdatókrémtől a kenőcsig mindent, és így sokkal olcsóbb.

Magadnak legfeljebb nagy nedvszívó képességű éjszakai betétet.

2012. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen vatta, gézlap, a szüléshez vigyél extra tena lady betétet vagy vattát nagy mennyiségben. a picinek felirnak majd mindent és utána tudod kiváltani vagy van ahol előtte is odaadják a recepteket. nekem még jól jöttek a vattapamacsok is az áplolásnál a patikából, arra kell vigyázni steril maradjon számára. gondolok itt a köldökre meg egyéb fertőtlenitásre. nekünk egyből koszmónk is volt de remélhetőleg ezzel neked nem kell majd foglalkozni evvel. sebtapasz is legyen és alkoholt úgyis irnak fel, ja és higiénikus kendőt is vegyél pár darabot mert nagyon fog kelleni mindkettőtöknek. és a szüléshez vigyél wc papir védőt, mert annélkül produkálni nehéz lehet, tapasztalatból irom, én a dm-be vettem és minden pénzt megért. sok sikert és boldogságot persze! :))))
2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Napraforgó olajat tudsz venni a patikában, azt nem írják fel, a baba hajlatainak tisztításához illetve steril vatta. Neked, ahogy előttem is írták vastag betétet, nálunk darabra is lehetett venni. Igaz, hogy kaptam a kórházban is, de ez jobb volt.
2012. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!