Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párásítás házilag? HIDEG,...

Párásítás házilag? HIDEG, PÁRÁS szobát kell teremtenem a kicsimnek a hurutos köhögése, síoló hörgők miatt, Ti miként tennétek ezt?

Figyelt kérdés

Most épp egy nagy tálba kakukkfüvet tettem,leöntöttem forraltvízzel és az párolog,de az nem túl meleg vajon?

illetve oda teregettem és lehúztam aredőnyöket. Egyéb ötlet?


2012. máj. 10. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A teregetés, és a sötétítő elhúzása.
2012. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amit csináltál az pont meleg pára (gőz).


A szobában teregetés jó ötlet, vagy vegyetek hideg párásító készüléket (ami nem olcsó)! Télen a fűtőtestre egy tál vizet lehet rakni.

2012. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most kell,azonnal:) nem tudok elrohanni párásítót venni és a telet sem tudom megvárni.Teregetek ezerrel:) a kakukkfüvet a nyákoldás miatt tettem be a szobába
2012. máj. 10. 15:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Hideg vizes dolgokat tegyél a szobájába. Pl: jéghideg vizet tegyél egy lavórba, bele egy törölköző és vidd be a szobájába. Ha kezd melegedni a víz cserél újra jéghidegre.

Nem ad túl sok párát, de a semminél több. A teregetés is hasonló, de ott egy idő után már nem hidegpára képződik, a hurutos dolgokra pedig a melegpára nem jó, sőt ....

2012. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és akkor miért jó az inhalálás? az is forró gőz.Kakukkfüves inhalálás tuti hurutoldó
2012. máj. 10. 15:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az inhalálásra is azt mondták, hogy hideg vízzel vagy hideg Salvus vízzel csináljam.
2012. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy mi tavaly nyáron azt csináltuk (a szoba hűtése céljából), hogy ventilátor elé jeges cuccuokat tettünk (jégkockák, fagyasztott borsó...stb.) Ez tuti hideg pára! Hisz' a kruppos rohamban is a nyitott hűtő elé kell ültetni a gyerkőcöt!


Én ezt csinálnám!

2012. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ui: inhalálni lehet egy csomó féle dolgot: hideg párát, gőzt, gyógyszereket...stb. (szmogot, cigit...stb.)
2012. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi,ez a ventillátoros cucc jó ötlet:) éjjel kivittük az erkélyre, de lehet,hogy rányitom a hűtőt
2012. máj. 10. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
En is a hutot akartam javasolni, ha nagyon kohog.
2012. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!