Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párásítás házilag? HIDEG,...

Párásítás házilag? HIDEG, PÁRÁS szobát kell teremtenem a kicsimnek a hurutos köhögése, síoló hörgők miatt, Ti miként tennétek ezt?

Figyelt kérdés

Most épp egy nagy tálba kakukkfüvet tettem,leöntöttem forraltvízzel és az párolog,de az nem túl meleg vajon?

illetve oda teregettem és lehúztam aredőnyöket. Egyéb ötlet?


2012. máj. 10. 14:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat! maradt a teregetés és a ventillátor.Ha hajnalba rájön,akkor irány az erkély
2012. máj. 10. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia,


a kislányom nekem is gyakran megbetegszik sajnos, a torkáról, ami rendszerint átcsap hörghurutba. Én ilyenkor Salvus vizes inhalálást alkalmazok szobai párásítóval, és a mellkasára babyluff balzsamot kenek, vagy sima házi zsírt, bedunsztolom tetra pelussal körbetekerem, és így fektetem le aludni. Így kb 2 nap alatt elmúlik az erős hurut. Nagyon jó! A Salvus-os inhalálásról itt tudsz többet megtudni: www.boneco.hu/gyogyklima

2012. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!