Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más Gyerkőcök is felültek...

Más Gyerkőcök is felültek maguktól fekvő helyzetből 6 hónap 6 naposan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata? Én úgy tudtam, hogy a gyerekek térdepelésből kezdenek felülni.

Légy szíves írjátok már le a tapasztalataitokat!

Köszönöm!


2012. máj. 10. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy hasizomból egy éves kor után szoktak.De biztos van olyan baba aki már jóval előbb képes erre,ismerősőm babája is így ült fel 10 hónaposan.Az én lányom mászásból ült ki oldalra.
2012. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elírtam az életkort. Szóval 7 hónaposan...:)

Köszönöm a választ!

2012. máj. 10. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém 6 hónaposan kezdett el felülni fekvő helyzetből ha fogtuk a lábát,tudod mintha felüléseket csinálnál és valaki tartaná a lábad.enélkül "csak" 8hónaposan tette meg de térdelésből már 7hósan egyedül! ennyi! remélem segitettem!
2012. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lányom könyöktámasszal ült fel, és aztán mászott csak.
2012. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,a lányom is 7hónaposan hasizomból ült fel és azóta is csak ezt a módját ismeri a felülésnek,ráadásul a doktornő előtt is bemutatta,ő is csak nézett.8hónaposan felállt az ágyba kapaszkodva,most 9 hónapos és lépeget kapaszkodva,meg felmászik az ágyra,lefelé még puffan néha. :D
2012. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hu az én lányom ugyanezt csinálja 6,5 hósan. Mi meg tegnap hülyültünk a nagymamával h a végén még így akar felülni. Ezek szerint van ilyen.
2012. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!