Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan tej bevezetése?

11 hónaposan tej bevezetése?

Figyelt kérdés
Már nagyon kevés az anyatejem (este kb 50ml), tápszert nem szeretnék adni neki, sem junior italt. Viszont estére (meg reggelre is) csak kellene neki valami, így is keveset hízik, pedig tejpépet is eszik. Gondoltam elkezdem neki a tehéntejet bevezetni, először felesbe vízzel, és reggel 1 dl-t, majd ha bírja fokozatosan növelni. El merjem kezdeni, vagy mindenáron ragaszkodni kell a nagykönyvhöz? Egyébként eszik már túrót, joghurtot, tejfölt, pudingot.
2012. máj. 10. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki. De a bolti tejet nem kell felezni, és forralni sem. A tehén(nyers) tej, ugye más kérdés.Ha boltit veszel akkor 2,8 -ast, vagy 3,5-öst.
2012. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék neki. De lehet én vagyok túlparás. Ha eszik tejpépet, annak ugyanaz az "alapja" mint a tápszernek.
2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehén tejet akarok neki adni, itt nálunk kapni, persze felforralva. Tejpépet csak este kap, fél adagot, a másik fele gyümi, pont azért mert nem akarom ilyen "mű" dolgokkal tömni, de szerintem 11 hósan tápszerezni már felesleges lenne.
2012. máj. 10. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel adhatod neki.Az enyém még csak jövőhéten tölti az 1-et,de már két hete tejet kap,mert nem itta a tápszert.Orvos,védőnő is beleegyezett!
2012. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!