Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszanak körülbelül a...

Mennyit alszanak körülbelül a babák 1,2 illetve 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom sokat aludt, főleg az elején. Elég korán átaludta már az éjszakát is (4 hetesen).

Napközben összetéve max. 2 órát volt fent, de már az is soknak számított.

5 hónaposan volt fent többet napközben.

2012. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam 2 hetes koráig szinte csak aludt:) utána hat hetes koráig 2 órát aludt egyet ébren volt, 6 hetes korátol 3 hóig két órát ébren volt egyet aludt..3 hótol -6 hóig 25 percet aludt két órát ébren volt..azéjszaskátmég mostsem alussza át!15 hónapos
2012. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém nappali alvása úgy alakult, ahogy az utolsó válaszolónak. Kivéve: a születése utáni egy-két hétben sem aludt sokat. Napi összalvása (éjféltől éjfélig) az első 4 hónapban 12-13 óra volt csak. (Most még kevesebb - 8 hós) Viszont az éjszaka már 1 hós korában is 6 órát aludt egyben.
2012. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szerencsések vagyunk, mostmár a Párom is ezt mondja. Éjjel alszunk, nappal meg sokszor van fenn, de nekem most az a dolgom, hogy vele foglalkozzak.

Az első hónapban 2-3 óránként kelt fel enni és aludt tovább, eleinte éjjel is (csak 3-4 alkalommal volt hangos sírás éjjel, egyébként evett és aludt vissza). 4 hetesen már éjjel kibírt 5-6 órát, és mostmár még tovább bírja, az utóbbi héten már átaludta az egész éjszakát (fél 9-9 körül fürdés, utána szopik, 10 körül elalszik, és 5-kor, vagy tegnap pl. 6-kor kelt). Na persze nappal többet van ébren, 2-3 óránként szopik (igény szerint, a melegben ugye gyakrabban kér). Általában délelőtt többet alszik, ébredés után eszik, következő evésig fennvan, játszunk, aztán alszik. Pl. ma 5-kor keltünk, evett és nézelődött (én meg bealudtam mellette még), 8-kor evett újra, fél 9 körül letettem, azóta alszik. Délutánonként kevesebbet alszik általában, fél-1 órákat csak, általában akkor szoktam vele sétálni (ha délelőtt dolgom van, akkor sétálunk), ilyen melegben inkább 4-5 óra körül. És peluscserekor imádja ha szabadon van a popója, akkor is szinte mindig eljátszunk kb. egy negyedórát, meg sokat gügyögünk, nézelődünk, játszunk evés után is.

Megyek, mert ébrdezik :)

7 hetes Kisfiú anyukája

2012. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitok:)
2012. máj. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!