Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hippes kész, folyékony 1 éves...

Hippes kész, folyékony 1 éves kor fölött ajánlott tápszert (ami a hippes rossmanos csomagban van) szerintetek használhatom tejbedara főzésére?

Figyelt kérdés
Nem kap amúgy tápszert,még van tejem,csak nem szívesen dobnám ki,s gondoltam talán erre jó lehet,még tehéntejet nem kapott( 1 éves)
2012. máj. 11. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

NEM!!!


se tejpépet, se tápszert nem szabad főzni!


vízzel főzd fel és tápszerrel öntsd fel ha kihűlt!

2012. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne használhatnád, kedves domonkos(Kis kezdőbetűvel mint nemecsek.) ?
2012. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Első!


Ha nem tudod, akkor minek írsz hülyeségeket?

2012. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanám az elsőt.

Szabadni szabad, csak nincs értelme, mert az összes benne lévő anyag, ami ér(ne) valamit (lsd. vitaminok) tönkremennek 50 fok felett.

Úgyhogy igen, úgy kell, ahogy az első írja.

2012. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tápszerrel nem fözünk!!! vizzel felfőzöd + belekevered a langyos pl fözibe a port!! fözni nem lehet minden értékes anyag kárba vész!!
2012. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

72%-os! mi van? tudom, ezért válaszoltam, nem szabad főzni, a kihűlt vízbedarát lehet tápszerrel felfőzni.

egyébként annyira unlak már, hogy állandóan mindenkibe belekötsz és okoskodsz miközben halvány lila fogalmad nincs a dolgokról!

bocs a személyeskedésért :)

2012. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudtommal a vitaminok bomlanak hő hatására...vas,folsav...pl nem, hisz akkor a tojást és a húst is csak nyersen ehetnénk. kapja a tejem, nem a vitaminmatt használnám ezt a löttyöt,hanem tehéntej helyett
2012. máj. 11. 15:25
 8/13 A kérdező kommentje:
vitamin miatt( mielőtt ebbe is belekötne a Kedves
2012. máj. 11. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Fokozatosan bomlanak, pl. 50 fok fekett a negyede veszik oda, 60 fok felett a fele, stb.(írtam vmit) Azt mondják a C-vitamin az egyedüli, amelyik nem bomlik főzés (sütés) hatására sem.

A főtt tojás vitamintartalma elenyésző pl. a nyers vagy a félnyers tojáséhoz képest egyébként, max. az ásványi anyagok maradnak meg jobban benne.

Kérdező, végülis főzd ahogy szeretnéd- bár szerintem a vitamintartalom sem mellékes-de ahogy szeretnéd, úgy használd fel!

2012. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért ennél bonyolultabb, nem csak a vitaminok miatt nem lehet főzni a tápszert, egy büdös, megbuggyant löttyöt kapnál. igaz, hogy tejből készül de annyira módosítják, hogy ezzel már nem lehet játszani.
2012. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!