Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp mikortól ajánlott?...

Bébikomp mikortól ajánlott? Használtatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Gyógytornászok és konduktorok nem javasolják a bébikompot egyáltalán.


[link]

2012. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Semmikortól.


Vida Ágnes babakpszihológus szerint: Ne tedd bébikompba, mert ez meggátolja abban, hogy magától, segédeszköz nélkül akarjon haladni.

2012. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
5-6 hónapos korától használta a fiam, minden nap néhány órácskát, egyáltalán nem gátolta a fejlődését, mindent hamarabb csinált, mint az átlag.
2012. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Az én fiam 8 hónapos,mászik,ül,kapaszkodva feláll,épp ezért egy percre sem áll meg.A kiságyban illetve a járókában nem marad meg ezért azokra a 10-15 percekre rakom bele amíg olyan dolgot csinálok!Amíg nem ült stabilan egyáltalán nem raktam bele.
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem használtunk soha, Nektek sem ajánlom, lásd előttem szólók!
2012. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Mi sem használtuk soha, de nem is maradt volna meg benne!
2012. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi sem használtuk, nem ajánlják!
2012. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem tettem bele a babám,szerintem se jó dolog,de amúgy csak akkor "ajánlott" ha már felül egyedül.
2012. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Mi használtuk,örököltük, a fiam volt a hatodik gyerek aki használta. Napi 1-1,5 órát volt benne. Nem érdekelt ki mit ajánlott nem ajánlott, az érdekelt, hogy akinek konkrét tapasztalata volt a dologban, annak mi a véleménye. Aki a környezetemben használta rosszat nem mondott. Egyébként szerintem ha baja lenne a gyereknek tőle, be is tiltanák a gyártását, forgalmazását, főleg ha az az egészségre veszélyes.

Fiamnak kutya baja. 11hónaposan elindult. Most olyan mint egy kiskecske, ugrabugrakapitány. A korához képest sokkal mozgékonyabb, fürgébb, ügyesebb mozgásban mint kortársai.

2012. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem döntöttem el, azt mindenképp megvárom, hogy üljön magától.
2012. máj. 8. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!