Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptathatok még így?

Meddig szoptathatok még így?

Figyelt kérdés
Az esti etetést már pótolnom kell tápszerrel kb.1hete.Sőt tegnap már az utolsó délutánit is kellett.Olyan nehéz ez, mert nem tudom mennyit eszik.Igaz van mérleg,de a tápszert előre meg kell csinálni és nehéz kiszámítani mennyit fog enni a mellemből mivel nem látok bele :S Szerintetek még visszajöhet a tejem vagy ez meddig fog így menni? Hétfőn lesz 7hetes a babám.

2012. máj. 11. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy éves a fiam.Sokszor volt,hogy kevesebb volt a tejem ,de akkor inkább a tejtermelés fokozására törekedtem.Fejés ezerrel,nagyon gyakran,minden szopi után vagy 2 óránként.görögszéna tea,mecsek szopitea.Szerintem ha minél gyakrabban és mindkét mellből próbálod szoptatni,akkor még vissza fog jönni.Hányszor hittem,hogy vége... és még mindíg szopik.De amikor tápszert adsz akkor is fejj! vagy inkábbne adj tápszert. és olvasgasd a www. lll.hu-t
2012. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Domonkosanya! megpróbálom a fejést, de a két óránkénti etetést nem tudnám megoldani, mert sír ha nem eszi magát tele.Ha meg kipótolom akkor nem fog enni már két óra múlva..
2012. máj. 11. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Hová tüntek a válaszaim???
2012. máj. 11. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt keresem. nem tudom...???tudom milyen nehéz! Én rengeteget bőgtem miatta,főleg,hogy a fiam még cumiból sem volt hajlandó inni és azon paráztam,hogy mi lesz,ha ennyi volt a tejnek.
2012. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az éjszakai fejés az nagyon fontos! de amúgy em baj,ha kicsit sír,az a lényeg,hogy ingerelje a mellbimbódat és jöjjön a tejleadó reflex. Utána mégmindíg megetetheted tápszerrel. Fejésben pedig bármikor szívesen adok tanácsot.a picim 800gal született,nem tudott szopizni,valahogy fennt kellett tartani atejtermelést..:) jól sikerült.) Erre azért büszke vagyok:) ügyesek vagytok!!
2012. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos most van a picinek novekedesi hullama, lesz meg ilyen 3 honaposan meg 6 honaposan. Ami nálunk segített: bár o még evett volna, de valamennyire jóllakott, nem sírt, de nekem már nem volt tejem, akkor abbahagytuk a szoptatást. Kozvetlen szopi után nekiálltam fejni 20-20 percet, mindkét mellet. Nem jott semmi, de nem is az a lényeg, fo hogy ingerelve legyen. Lányom nem volt hajlandó szívni az ures cicit, csak mérgelodott rajta. Aztán 1,5 max. 2 óra múlva újra szopiztunk. Volt hogy egy óra múlva. Éjjel nappal 3 napon keresztul. Nem mondom hogy konnyu volt, de megérte. Azóta ezzel a módszerrel sikerult visszahoznom úgy is, hogy 3 napig semmi tejem nem volt egy betegség miatt. Plusz minden tejserkentot bevetettem, Ricinus communis 5CH, teák, More milk kapszula. Remélem neked is sikerul, és még sokáig sikerul szoptatni.Ha van még valami kérdésed nyugodtan írj privit is, ha tudok segítek
2012. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!