Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Streptococcus fertozott...

Akinek Streptococcus fertozott lett a babája szulés kozben/után, volt szemgyulladása a kicsinek az elso hetekben? Lett valami más baja a babának a Streptococcustol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
lányomnak volt, de semmi baja nem lett a szemének. Még a kórházban kapott injekciót. szerintem az nem attól lehet.
2012. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem nem volt Steptococcusom, ennek ellenere a pici szeme begyulladt szules utan, antibiotikumos csepp utan antibiotikumos jott, mire elmult az egyik fajta bakterium jott a masik, 5 honap szenvedes es 3 konnycsatornaatfujatas utan mara minden rendben, mas baja nem lett

2012. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Streptot kapott a babám, nem tudtuk hogy én fertőzött vagyok. Pár órásan légzési, keringési problémái voltak és egy nagyon szuper doktornő egyből erre gyanakodott. Pár nap múlva a tenyésztés igazolta. 10 napos antibiotikumos kezelést kapott, nem volt semmi szövődmény.

A tiedet kezelték?

2012. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!